şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sadece irlanda için danışmanlık veren bir agenta. sanırım ofisleri izmir ve istanbul var. istanbul daki ofisi mecidiyeköy de leyla hanım sağolsun elinden geldiğince hızlı ve açıklayıcı şekilde sorularınızı yanıtlıyor. ofis irlanda konsolosluğuna 1 metro durağı uzağında evrakları kontrol ettikten sonra hızlıcana gidebilirsiniz.
    vize başvurusuna evrakları niyet mektuplarını cok titizlikle kontrol ediyorlar, red yemeyi engellemek adına bu oran baya düşük zaten. bir yamuklarını görmedim şimdilik. aklıma geldikçe editlerim
  • irlandaya giderken çok yardımlarını aldığım kurum izmirdeki görevli olan arkadaş seda hanımdı benimle ilgilenen bir de irlanda’daki ofisin görevlilerinden sinan bey işleri yürütmemi sağladılar. irlanda da ofislerinin olması büyük avantaj bi çok konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. evrak işlerinde ne gerekir nasıl vize alınır bunların hepsini a’dan z’ye biliyorlar.

    gelecek arkadaşlara da benden tavsiye gnib randevunuzu alın çok vakit kaybetmeyin, çünkü sistem berbat.
    bi tavsiye daha gelmeden önce gidin bi kahvecide bedavaya bi kaç ay çalışın ciddiyim. çok iş var bu tarz deneyimleri olanlara. yoksa bulaşıkçılıktan kurtulamayabilirsiniz.