şükela:  tümü | bugün
  • tabii canım her gün değişen liselere giriş sınavından ben çok memnunum mesela. her gün yeni bir heyecan. aşkımız bu sayede ilk günkü gibi.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ysd5k-myysu

-bundan sonrası için artık bu sistem diyebilir miyiz?
    +yok, diyemeyiz. belli değil. seneye n'olur bilemeyiz. yeni sezon yeni heyecan diyelim. seneye... şimdi, öğrenciyi de heyecanlı tutacaksın. her sene sınavı değiştireceksin. ösym seni düşünüyor çocuk! ha... şunu da söyleyeyim: belki bir ay sonra değiştiririz? belki bir ay s...
    -bu da değişebilir yani?
    +bu da değişebilir ha... yok. "mm, sınav? öğrendik önceden... taktiği çözdük... ona hazırlanayım..." bir tek uyanık sen misin lan? yarın değiştiriyorum, hadi bakalım? yarın değiştireceğim sınavı. ee... hani sorular n'oldu? eskiden çakal çukal kazanıyordu. sınav sistemini öğrenen çakallar... full çekiyor! yok öyle... haftaya değiştiririm...
  • eğitimle alakalı şahsımı tatmin etmiş açıklamadır. kısaca diyor ki: sistem olunca hepiniz sistemi eleştiriyorsunuz, biz de komple sistemsizlik getirdik. eleştirmeyin".
  • bu açıklamayı yapan şahıs teog'un kalktığını televizyondan öğrenen arkadaş değil mi?
    herkesi geçtim,kendisi belli ki memnun ama neden memnun olduğu belli değil.
  • fantastik akpli beyanatları top on listesine hızlı bir giriş yapmış parça.
  • sahte memnuniyet hissi dolu bir örneğin verildiği açıklamadır.

bakanın beyanı: "daha yeni bir okuldan geldim. öğretmenlere sordum memnun, öğrencilere sordum memnun."

bakan sormuş, öğretmenlerin cevabı belli: "memnunuz!". bakan sormuş, öğrencilerin cevabı aynı "memnunuz!". bakan memnun halde makamına dönmüş. öğretmenler yine aynı okulda işlerinin başında, öğrenciler yine aynı okulda sınıflarında. ya bakanı memnun edemeselerdi? bu karda kışta eğitim yeri neresi çıkardı acaba, bakana memnuniyetsizlik kaynağı olana?
  • sadece eğitim sistemi ile ilgili kapsamlı ve tarafsız bir araştırma ve anket yapmasını tavsiye ediyorum sayın bakana ciddiyse eğer. bu ülkede sadece bu ülkenin eğitim sistemine mecbur olmayan kaymak tabaka dışında eğitimden memnun hiç kimse olmadığını görecektir.

arkadaş şaka mısınız siz demiş? keşke öyle olsalar, hepsi kötü bir şaka olsa... ama değiller!