şükela:  tümü | bugün
  • tercihen apple veya sonny marka cihazlarıyla en ön sıralardan eğitimi takip ederler.
    tanım: entelim ben.
    tanım2: ben bir entelim.
  • bir kısmı entel görüntüsü vermiyordur; şekil değil, ofis işini yapıyordur.

(bkz: bu da dahil tüm genellemeler yanlıştır)

insan kaynaklarının, çalışanlara verilmesi gereken yıllık eğitim kotasını doldurmak adına oraya gönderilmiştir. yerine işini yapacak kalifiye başka kimse olmadığından dolayı ofisteki işini de tam yapamıyordur ve girdiği eğitimden de büyük ihtimalle faydalanamıyordur. insan kaynaklarına da içinden küfrediyordur.
  • akilli olan tiptir. entel dantel yazan dingilleri siktir edin ve laptopunuzla gidin. evinizden getirmek en yakin teknoloji marketinden almaktan ucuzdur.
  • eğitimlerde önünde laptop olan, ara verildiğinde telefona sarılan bir kişi görürseniz bilin ki o lojistikçidir. zorunluluktan oraya gelmiştir. fırsatı olsa işine geri dönmek ister.
  • anasının amıyla mı gitsin neyle gitsin amk. ayrica derdinizi sikeyim. güne sinirli başladım evet.
  • adam sistem eğitimi alıyorsa network firewall eğitimi cisco eğitimi alıyorsa neyle gitsin amına koyayım tost makinesiyle mi gitsin.
  • işi vardır. kısa sürelerde yüksek verim isteniyordur. hr'ların üstlerine iyi gözükmek için yaptığı onlarca gereksiz ve/veya verimsiz eğitimlerden birisidir. rapor hazırlaması, bütçe toparlaması, sipariş açması veya eğitim için notlar alması gerekebilir.

entellik işi olduğu için eğitimlere laptop ile gidenden öte işi olmadığı için eğitime gidip selfie ile whatsapp gruplarında insanları eğitime davet edenlerdedir.