şükela:  tümü | bugün
  • eğitim ile ilgili yazıların yer aldığı sitedir.
    ilgilenenler için;
  • düşünen ve merak eden her öğretmen ve eğitmenin okuması gereken eğitim ile ilgili muhteşem makalelerin yer aldığı , eğitim sözlüğünü oluşturan sitedir.

link
  • yayımladığı makalelerin çoğu yabancı menşeli olmasına rağmen eğitimciler için internet üzerindeki en faydalı sitelerden biridir. eğitimle ilgili sorunlar her ne kadar evrensel gibi dursa da yurdumun sarpasarmış eğitim-öğretim yaşantısına dair tecrübe sahibi yerli akademisyen, eğitim bilimleri uzmanı, öğretmen görüşlerine daha çok yer vermesini umuyorum.
  • öğretmenler günü ile ilgili hoş bir yansımada bulunmuş site. tabii ki mesleğini layıkıyla yerine getiren değerli eğitimcilerimize küçük bir buket tebessümdür bunlar. takip edilesi
  • eğitim ile ilgilenen herkesin takip etmesi gereken site....
  • eğitimciler kadar anne babaların da haberdar olmasında fayda olan site.

facebook üzerinden takipteyim.
  • teknolojiyi milyarlarca insanın ceplerine kadar sokan insanların, çocuklarını teknolojinin olmadığı okullara gönderiyor olması ile ilgili çarpıcı ve faydalı bir makale yayınlamış olan site. mutlaka okumalı
  • iyi bir content marketing işidir. ali koç'un fide okullarının pazarlama faaliyetlerininin eğitimpedia üzerinden dolaylı yapmasından ibaret sitedir.