şükela:  tümü | bugün soru sor
  • katıldığım eğitimlerden gördüğüm kadarıyla, iş hayatı için faydalı ve pratik bilgiler edinilebilecek bir ortamda, yaptığınız/yapmak istediğiniz işle ilgili çevre genişletebilme şansı oluyor. tecrübeliler için olmasa da kariyerine yön vermek isteyen ve yeni başlayanlar için en uygun yerlerden biri.

(bkz: yeni başlayanlar için iş hayatı)
  • bankacılık dersine banka batıran adam getirip ders anlattıran yer.
  • 5 eylül tarihinde alemşah öztürklü bir oturum düzenleyerek katılımcılarını dijital dünyaya taşıyan, iş hayatına yeni başlayan ya da kariyerinde sektör değişikliği yapmak isteyen bünyelerin uğrak yeri "eğitim" dükkanı.
  • finans piyasaları yönetimi isimli bir seminerinin ilgimi çektiği, fakat european school of economics'in isminin geçmesiyle işkillendiğim eğitim kurumu..
  • staj yapmak için gittiğim ancak arkama dönüp baktığımda amelelik ve eşya taşımaktan başka birşey yapmadığım ama sonra sloganı(doğru işe doğru insan) aklıma geldiğinde bana ne demek istiyor dediğim ve sövdüğüm sövmekte olduğum eğitim kurumu.
  • işe alımlarını pek bir profesyonelce yapan, pek çok büyük firmayla çalışan, teşvikiye camii'nin karşısındaki şahane eski binalardan birinde faaliyet gösteren dinamik kurum.
  • temmuz ayı için bir alana bir bedava şeklinde bir kampanyaları var. şurada

pazarlama ve reklam iyi ikili. hadi bakalım.
    (bkz: bunu alan bunu da aldı)
  • verdikleri sertifikalar milli egitim bakanliginca onayli olmayan kurstur.
    ayni zamanda 3 gun once 800 lira civari olan bir egitim fiyatini bir kac kere onayladiktan sonra bir de baska bir arkadasima aratip sordurdugumda ona da 1800tl denildi. o kadar da kurumsal calisiyorlar yani
  • editörlüğünü dr. ikram çınar' ın yaptığı bir e-eğitim, bilim ve sanat dergisidir. dergisin ilkesi: 'etrafında cehalet varsa sana mutlaka bulaşacaktır. sen ona bulaşmak istemiyorsan, etrafı bilgili ve bilinçli yap! cahiller tarafından aşağı çekilmek istemiyorsan sen onları yukarı çek. gelişmiş insanlarla yaşa ki, gelişesin. hazıra konmak da yok; gelişmiş çevre arayacağına, kendi çevreni geliştir!' dergideki yazılara ulaşmak için; eğitişim dergisi