şükela:  tümü | bugün
  • okan bayülgen'in yönetmenliğini yaptığı, selin atasoy'un senryosunu yazdığı tiyatro oyunu. ayçin inci'nin yanısıra burcu kara, kerem atabeyoğlu, almıla uluer, emrah kolukısa, yücel özeke, metin arslan gibi isimler rol alıyor. bu sezon etiler sahne’de gösterimde.
  • 20 ocak'ta sahne istanbulda sahnelenecek oyun. klasik tiyatrodan farklı olarak sahne yerine, seyircinin oturduğu masaların arasında, 360 derece oynanan oyun, tiyatro severlere alışılmadık ve eğlenceli bir deneyim sunarken seyircinin içinden seçilen konuk oyuncuların katılımı geceye ayrı bir renk katıyor. umarım önümüzdeki ay tekrarı olur da katılma fırsatı bulurum dediğim yemekli, içkili, interaktif gösteri.
  • eserlere bilmem ne bilmem neler bilmem nesi formülüyle isim koyma furyasından bir örnek daha.
    http://obisp.blogspot.com/…m-neler-bilmem-nesi.html
  • baştan söyleyeyim, kesinlikle tavsiye etmiyorum! halbuki okan bayülgen ismini duyunca, cinayet çözmeli interaktif bir oyun olunca, bir de belirli bir ücret skalasında yer alınca güzel bir deneyim olacağını hiç sorgulamadım bile, bilet almakta da hiç tereddüt etmedim. keşke etseymişim! cinayet ve gizem çözme oyunlarına tutkun biri olarak hiç, hem de hiç tatmin etmedi. okan bayülgen'in narrator olarak yersiz ve ukala müdahaleleri (hadi buna alışkınız), 3 bölüm halinde oynanması ama bölümlerin çok kısa olması, oyunculukların rezilliği, karttan replik okuyan figüranların yer alması, fake ipuçlarının abartılarak verilmesi ama oyunu çözmeye yardımcı olacak ipuçlarının arada kaynatılması... tüm bunlar oyunun bir şekilde akmamasına ve ruhsal kabızlık hissiyatına sebep oluyor. hepsinin sonrasında okan bey seyirciyi bir kabareye davet ediyor ancak inşaat halindeki bu mekan kendisine ait ve buranın gelecekteki halini/işlevini anlatarak yatırımına müşteri toplamaya çalışıyor. bunlar yaşandıktan sonra da insan haliyle kendini, pahalı ancak nispeten dandik bir oyunla okan bey'in kabare salonuna sponsor olmuş gibi hissediyor. her şey göz önüne alındığında entellektüel bir tecavüz gibiydi kısacası :)
  • 5 mayıs 2018 cumartesi saat 21:00'e 2 adet biletimin olduğu fakat arkadaşımın son dakikada cayarak beni tek bıraktığı oyun.

oyuna gitmek isteyen 1 kişiyi yanımda götürebilirim ya da gitmek isteyen 2 kişiye oyunu tek bilet fiyatına verebilirim. beşiktaş'ta elden teslim etme durumum var.