*

şükela:  tümü | bugün
  • "türkiye'de ilk, durakta beklemeye son" gibi sikimsonik sloganları bir kenara bırakırsak gayet faydalı bir uygulama. online olarak hangi otobüs nerede, kaç dakika sonra geliyor gibi bilgileri görebiliyorsunuz.

bu uygulama sayesinde 15dk sonra geleceğini bildiğim otobüsü kalabalık durakta beklemektense bir önceki durağa yürüdüm, tam zamanında gelen otobüse beklemeden bindim ve boş koltuğa oturdum entry döşüyorum. negzel la..
  • ego cepte taşınamayacak kadar ağır ve büyük bir nane olduğu için işe yaramayacak uygulamadır.

(bkz: #hiçanlamamış)
  • bir sbb degildir, http://www.sbb.ch/en/home.html tabi bunun android ve ios versiyonlari da vardir
  • favoriler kısmı sürekli hata veriyor. yani şöyle diyim 2/5 başarı oranı var. başkalarının favori duraklarını, favori otobüslerini görmekten gına geldi.

dün yine acelem var, bir ihtimal favorilere bakıp kendi otobüsümün saatine bakacağım. bir baktım yine başkasının favorisini gösteriyor. normalde annemin durağı, iş,ev gibi kısaltmalar olur. hiç takılmam.. bu seferki çok orjinal bir kişi... favori durakları şu şekilde: canımın ev durağı, bitanemin iş durağı, bitanemden dönüs :( vs..bir sinir oldum. hele o üzgün surata daha sinir oldum.
    başladım editlemeye diğer durakları..

akköprü durağı için: eski sevgilimden dönüş,
    maltepe durağı için: güzel kızın durağı
    canımın ev durağı: rutin durak:(
    bitanemden dönüş:( : özgürlük :)

böyle böyle hepsini değiştim. kafama göre.. kız görürse pislik çıkarcak ahahaa. özgürlük :) demek ha? gözümde bir canlandırdım çocugun ifadesini, kızın surat yapmasını ahahaha. ha bunların suçu ne derseniz. yok. sistemde açık var.

14 şubat yaklaştı, asabiyim. böyle romantiklere gelemiyorum. yine de hakkını helal et arkadaş. sana denk geldik. kusura bakma. :/
    ayrılmayın lan sakın. valla şaka yapıyım dedim.

uygulamacı arkadaşlara not: benim kadar siz de günahkar oluyorsunuz. düzeltin lütfen şu sistemi. milletin ahını alıyoruz, beraber yanacağız.
  • her saniye halihazırda tıkııır tıkır işleyen ve seni kontrol eden bir sistem için o kadar gereksiz bir uygulama olmuş ki.. yer o ego seni yer, yer. ne uygulaması.
  • son güncellemeyle beraber ankara kart numarası girildiğinde kart bakiyesini gösteren ve seçtiğiniz bir otobüs durağa gelmeden bir süre önce alarmla uyaran başarılı bir uygulama haline gelmiştir. demek ki bozuk saat gerçekten doğru gösterebiliyor.

(bkz: ankara büyükşehir belediyesi)
  • hiç olmasaydı daha iyiydi diye düşünüyorum artık. son iki haftadır doğru düzgün açamıyorum. bağımlısı olduğumdan da otobüsü kaçırıyorum hep. eskiden ne güzel karambole gider, bazen yakalar, bazen dakikalarca beklerdim ama geç kalmazdım. şu sıralar acayip sinir ediyor. bozuk işte bo zuk.
  • en işe yarayacak olan mesaiye gidiş ve çıkış saatlerinde patlayan uygulama. şaşırmıyoruz da.
  • sabah ve akşam yoğun saatlerde kullanılamayacak derecede yavaşlayan uygulama . ancak direkt web sitesine giriş yapılıp durak no aratılırsa bir nebze daha hızlı sonuç alınabiliyor.