• dark tranquillitynin haven albumundeki en iyi parcalardan biri. kendini repeate aldirma ozelligine sahiptir. it's over.. bolumu allak bullak eder insani.
  • wrestled on its back
    the ego showed his face
    charged up, recieving
    came out knowing
    hopeless intrusion
    where nothing can be found
    strewn, the seeds were wasted
    on the innocent in awe

fruitless connection
    in the ripeness of his age
    drawn and thrust in anger
    the dagger once again will fail

it´s over
    if nothing comes along
    it´s over for you

so in denial stand where shame is not
    and unto others fall
    the blame, the guilt,
    the others fault
    come on now-
    scratch and claw with all your strength
    take on the wildest bull in the horde
    come burn them fingers fast
    and take back what they owe
    return the safety where there was none...
  • haven ı haven yapan şarkılardan yalnızca biri.. klavyesiyle ve sözleriyle aşmışlığı var ve evet dogrudur.. it s over
  • ne zaman bi yerde calmaya baslasa tokalar yerinden cikartma ve headbang yaptirma ozelligini bunyesine yerlestirmis muhtesem*.. yayin yapim herkesi en icten dileklerimle yaliyorum.. en boktan anininzda dinleyin ve nefret dolun.. nihhahahahaha..
  • haven'in en mükemmel solosunu barındıran mükemmel şarkı. o gitarın melankolik sound'u, ardarda mükemmel bi şekilde sıralanmış notalar insanın kalbine çiviyi saplıyor, solo sırasında arka plandaki klavye melodileri de çivinin daha derinlere girmesini sağlayan çekiç olsa gerek.
  • dar alanlarda kesinlikle dinlenmemelidir bu şarkı. ne zaman otobüste dinlesem kaşım gözüm oynamaya başlıyoi elimi kolumu zor zaptediyorum içimden bişey fırlayıp gidecekmiş gibi her an... solosu gelince bi rahat nefes alıyorum sonra bi içim burkuluyo sonra bi daha coşuyorurum bunca duygu yükü bi otobüste falan kaldırılmaz...
  • eğer freud'un bu şarkıyı dinleme şansı olsaydı; şarkı sözlerinin gücünden, verilmek istenen duygunun eksiksizliğinden dolayı, elemanların alnına birer öpücük kondururdu
  • dünyanın en hüzünlü solosuna sahip dark tranquillity parçası.
  • kulak zarlarımda en nadide izler bırakmış, beni hülyalı evrenlere salmış, gençliğime lezzet katmış bir dt başyapıtı.
  • böyle şarkı yapmak gerçekten hem yürek ister, hem felsefe ister, hem beyin ister, hem dil ister, hem müzik bilgisi ister , ister de ister namussuz ama verirsen de işte bu çıkar.

kullandığım nick zaman zaman egodrama'dır. ( ne güzel de duruyor böyle bakınca )

gözlerini kapat, şarkıyı 02:43 saniyesine al ve sal kendini. güzel bir macera seni bekliyor. (2023 yılında yapılmış ilk yorum olarak şöyle dursun.)

ıt's over, it's over
    ıf nothing comes along
    ıt's over, it's over for you
hesabın var mı? giriş yap