şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • bunu arayan çükentay amcalar ilk önce bi dönüp kendine bakıcak şu 4 özellikten kaçta kaçına sahibim diye ondan sonra bu özellikleri karşı cinste aramaya yeltenecek. ayrıca insan mı arıyorsunuz ceset mi bu ne özgüven?
 • güzeli çıkardığın zaman türk erkeği için hiçbir anlam ifade etmeyecektir
 • görmüşsündür de, onlar seni görmemezlikten gelmiştir.

  edit: başlık başıma kalmış. üstteki yazar böyle bir kadına denk gelmediğinden dem vuruyordu.

  edit 2: arkadaşlar siz böyle türk kadınını aşağılamaya devam ederseniz, türk erkeği olarak ezik görülmeye, italyan erkekleriyle yerilmeye mahkum olacaksınız. türkler nesiller boyu kadını baş üstünde tutmuş, buna istinaden han sıfatına bağlı olarak hanım sıfatını deklare etmiştir. türk kadını her zaman el üstünde tutulmayı hak eder. karşılaştığınız iki üç plaza kadınını referans alarak bütün türk kadınlarını yermeye, aşağılamaya hakkınız yok. kendinize gelin!
 • bir türk kızı olarak diyorum ki, vardırlar ama sayıları hakikaten çok azdır.
  not: hakikaten kiz yazinca ne kadar mesaj geliyormus ya, arkadaslar guzel misin diye sormayin evli barkli kadinim.
 • (bkz: real doll) silikon milikon idare edeceksin artık ... kendisine bir de türk ismi verirsin olur biter.
  az dürüst olun mk, bunu arıyorsunuz değil mi? bunun nefes alan, işte yemek olsun, çay kahve olsun yapabilen bir versyonu. biraz daha beklerseniz olur, o sektör çok hızlı gelişiyor.

  burada "yok", "mümkün değil" vs vs diyenin tek derdi, güzel olsun ama yormasın, ezmesin beni, kendini bana muhtac hissetsin ki başkalarına gitmesin - zira ben odunum.

  şu 4 kriterden üçü olmasa da olur, ama hatun güzel değilse yanınıza yaraşmaz, değil mi?
  odtü mezunu komşu kızı yerine bahar candan vari şeyleri tercih edenler bunlar işte - sonra vay efendim egosuz olsuni vay efendim kaprissiz olsun.
 • doğru yere bakarsanız bulacağınız kızlardır. sen sokakta 10 kilo makyajla gezenlerin, götünü başını açıp dolaşanların peşinden koş ondan sonra egosuz kaprissiz kız ara.

  o arayıp da bulamadığın egosuz kaprissiz kız gittiğin cafede usulca kenarda oturmuş makyajsız saf güzelliği ve sade giyimiyle kahvesini içiyor. ama sen yan masada anırarak gülüşen göğüs dekoltesi göbek deliğine kadar inmiş kızlarla kesişmeye çalışıyorsun sonra da gelip burada ağlama.
 • birebir aynisinin erkek versiyonu olmadiginiz muddetce, varligi sizler icin bir unicorn ile esdeger kalmaya devam edecektir. ama vardir.
 • bir tanesi ile hayatımı birleştirmek üzereyim. neden ben bulamıyorum diyorsanız kendi öz eleştirinizi yapmanızı tavsiye ediyorum.
 • kapris konusunda fikir sahibi olmasam da varlardır. tanımadığı birisini kâle alarak, naçizane basit bi'isteği geri çevirmeyen ve de pek de hoş görünen birine denk gelmekle anlaşılacak nadir durumdur.

  edit: unicorn muamelesi yapmayın olum, var işte lan; sevgilisi de var. haha