7 entry daha
  • bir türk kızı olarak diyorum ki, vardırlar ama sayıları hakikaten çok azdır.
    not: hakikaten kiz yazinca ne kadar mesaj geliyormus ya, arkadaslar guzel misin diye sormayin evli barkli kadinim.
  • bu yaşıma kadar denk gelmediğimdir.

bu denklem çözümsüzdür. eğer olur da günün birinde denk gelirse, sakın kaçırmayın derim.
  • bunu arayan çükentay amcalar ilk önce bi dönüp kendine bakıcak şu 4 özellikten kaçta kaçına sahibim diye ondan sonra bu özellikleri karşı cinste aramaya yeltenecek. ayrıca insan mı arıyorsunuz ceset mi bu ne özgüven?
  • çok sayıda tanıdığım kızdır.
  • her şey zıddı ile kaimdir; varlardır ya da yoklardırız. olsalar güzel olur ama varlıkta hayat vardır, hem kocaman bir erkek cemaati varlıklarına duacı...
  • sonuna turk koyun veya koymayin, boyle bir esitligin sonucu bos kume olacaktir. kadinlar dunyaliktir gencler, dunya kadinlar icin vardir adeta. erkekler de kadinlar icin vardir, sadece farkinda degildirler.
  • başlıktan türk kızını çıkarırsan, söylemek istediğin daha net anlaşılır.

bu topraklarda böyle bir kadın yetişmez.
  • sadece dişi değil erkek versiyonu da bulunmaz ki bunun. çünkü bilindiği üzere bu işin bir “sabit”i vardır. aradım mamafih kaynağını bulamadım ama yaklaşık olarak şöyledir:

attractiveness x intelligence x kindness x availability = constant

buna göre, ilgimizin odağındaki kişi denklemdeki özelliklerden birine fazlasıyla sahipse diğerlerinde eksik demektir. ne de olsa hayat bizimle dalga geçmenin bir yolunu her zaman bulur. çırpınmanın anlamı yok, akışına bırakmak, yetinmeyi bilmek lazım.
  • ahahahah pardon kendimi tutamadım.

tüm istisna türk kızlarından özür diliyorum ve elbet bir gün kavuşacağız şarkısını hepsine armağan ediyorum.
297 entry daha
hesabın var mı? giriş yap