224 entry daha
  • aklı bir kenara bırakır ve olaya farkli bir yönden bakarsak,

erkeği de kadını da yok denecek kadar azdır, çünkü herkes tanımadığı insana üstten bakar olmuş, kendini karşındakinden üstün tutmuş.

çünkü artık çok yakının bile olsa gerçekten tanıdığımıza emin olamıyoruz, o yüzden güven denen duygu yerini şüpheye bıraktı. velhasıl, insanlar yabanileşti ve kendini korumaya aldı.
  • çokca vardır.
    çivi çiviyi söker.
    önce kendinize ve size benzer çevrenize bakın.
  • egsozsuz diye okudum egosuz kelimesini. araba başlığı diye tıklıyordum.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
  • burada boş boş güzelleme yapanların, bir gün harcayacağı kızdır.
    sen çok güzelsin, çok akıllısın, ölüyorum, seviyorum dedikten aylar sonra burnu düşse eğilip almayacak kızların kahrını çekmek üzere kalbinizi sikip atacak, inanmayın.
  • şanslıyım :d
  • 82milyonda 100tane dir.
  • bu ben sıfır ego sıfır kapris güzel ve akıllı olduğumu söylerler. hatta çevremdeki bazı kızların nasıl bu kadar egolu ve kaprisli olduğunu çözemediğim zamanlar olmuştur. ama aksine benimde karşıma hep ego ve kapris sever beyler çıkmıştır. ya da bunlara alıştıkları için ben tuhaf gelmişte olabilirim bilemiyorum.
  • söylenince ağızdan dökülüyor cümleler, gel gör ki hepsi bir arada olan bulunamamıştır.
  • kız tavlamak diye bisey vardi galiba kaldırılmış tedavülden.
    kapris nedir onu da bilemedim ama görünen o ki erkekler hadi eve gidelim dediklerinde koşarak gelecek kızlar peşinde artık. ötesi de yok yani hic soru sorulmayacak adamlara, hiçbişey istenmeyecek (bi iliskide ciftlerin birbirinden doğal olarak isteyeceği herhangi basit birşey) falan fişman.
    yanlış bi zamanda yaşıyorum sözlük!
  • epeyce vardır ama araya sıkışmış sorunlu tiplerden dolayı dikkat çekmezler. aynı şey erkekler için de geçerli.

...veya ekşi'de karşı cinsle ilgili sorun yaşayan, doğal olarak sorunlu tiplerden kurtulamayan insanların sesi de çok çıkıyor olabilir.
79 entry daha
hesabın var mı? giriş yap