şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
211 entry daha
  • aklı bir kenara bırakır ve olaya farkli bir yönden bakarsak,

erkeği de kadını da yok denecek kadar azdır, çünkü herkes tanımadığı insana üstten bakar olmuş, kendini karşındakinden üstün tutmuş.

çünkü artık çok yakının bile olsa gerçekten tanıdığımıza emin olamıyoruz, o yüzden güven denen duygu yerini şüpheye bıraktı. velhasıl, insanlar yabanileşti ve kendini korumaya aldı.
  • bende var bir tane bundan arada kapris yapıyor ama arada sırada olduğu için çok da üzmüyor. güzel sevgilim benim çk mu şanslıyım ne:)
  • çokca vardır.
    çivi çiviyi söker.
    önce kendinize ve size benzer çevrenize bakın.
  • egsozsuz diye okudum egosuz kelimesini. araba başlığı diye tıklıyordum.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
  • burada boş boş güzelleme yapanların, bir gün harcayacağı kızdır.
    sen çok güzelsin, çok akıllısın, ölüyorum, seviyorum dedikten aylar sonra burnu düşse eğilip almayacak kızların kahrını çekmek üzere kalbinizi sikip atacak, inanmayın.
  • yoktur. aq memleketinde böyle bir kız yok. yok arkadaş. ben varım diyenin de ben ta..

en son bi tanesi ile tanışmıştım, kız bi "özledim"ler, "seninle çok mutluyum"lar, bi öpüşme koklaşmalar, sonra ortada yok, buluşalım derim son dakikada gelmemeler, aramazsam aramamalar falan... kankası benim de kankam, neymiş uzak ve soğuk davranacakmışım da o beni ararmış gelirmiş. bildiğin elde tutayım da daha iyisini bulursam ona atlarım kafasında kadın, ben de toyum ya arkadaş, fark etmiyorum. anında siktir ettim, hiç acımam. ulan iki bin yedi yüz doksan beş yaşında adamım, şu dakikadan sonra liseli gibi strateji mi kasayım? bu bahsettiğim tip de otuz yaşında ha, liseli falan değil yanlış anlaşılmasın.

ulan bir tane (1 adet. yazıyla: bir) aklı başında, ağır başlı, olgun, kız çocuğu gibi mızmızlanmayan mıymıy olmayan, oturaklı, işinde gücünde, uluslararası ilişkiler teorisyeni gibi strateji plan kasmayan kadına denk gelmez miyim arkadaş?

bundan önce de hep sakat sakat kadınlara denk geldiğimden demem odur ki, yoktur. bence yoktur. bana göre yoktur. benim için yoktur. yok. hiçlik. null space. period. end of story.
  • söylenince ağızdan dökülüyor cümleler, gel gör ki hepsi bir arada olan bulunamamıştır.
  • vardır ve kendisi bebeyimdir.
  • epeyce vardır ama araya sıkışmış sorunlu tiplerden dolayı dikkat çekmezler. aynı şey erkekler için de geçerli.

...veya ekşi'de karşı cinsle ilgili sorun yaşayan, doğal olarak sorunlu tiplerden kurtulamayan insanların sesi de çok çıkıyor olabilir.
  • sevdiğimdir, yakında nikahlı eşim olacaktır.
48 entry daha