şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • bu yaşıma kadar denk gelmediğimdir.

bu denklem çözümsüzdür. eğer olur da günün birinde denk gelirse, sakın kaçırmayın derim.
  • bunu arayan çükentay amcalar ilk önce bi dönüp kendine bakıcak şu 4 özellikten kaçta kaçına sahibim diye ondan sonra bu özellikleri karşı cinste aramaya yeltenecek. ayrıca insan mı arıyorsunuz ceset mi bu ne özgüven?
  • çok sayıda tanıdığım kızdır.
  • (bkz: kapıldı) *
  • her şey zıddı ile kaimdir; varlardır ya da yoklardırız. olsalar güzel olur ama varlıkta hayat vardır, hem kocaman bir erkek cemaati varlıklarına duacı...
  • (bkz: zeki kulturlu eglenceli kasli ve zengin erkek) boyle bir turk erkegi olmadigi gibi boyle bir turk kadini da yoktur.

ee davul bile dengi dengine beyler. siz nesiniz ki boyle bir kadin bekliyorsunuz?*

edit : beni aranizda kadin sanan yazarlar olmus. erkegim ve meric degilim(en sevmedigim sifatlarin basinda gelir) ve benim yuzume karsi bana meric diyecek cesareti olan her sozluk yazarini izmir/yamanlar’a beklerim. soz hastane masraflari benden*

neyse gelelim neden boyle biri giri girdigime bknz verdigim baslik benim basligim degil benim vurguladigim ikiyuzluluk. erkekler iyi degil; kadinlar iyi degil. ama her iki cinste karsi cinsten en iyisini bekliyor.
  • başlıktan türk kızını çıkarırsan, söylemek istediğin daha net anlaşılır.

bu topraklarda böyle bir kadın yetişmez.
  • 2, 3 ve 4. seçenekler yeterli. bulayım ve çıkayım
  • güzel kısmı hariç yoktur. genel olarak başta olmasa bile sonradan kıyaslama kapris dedikodu kısımları aktif oluyor.
  • sadece dişi değil erkek versiyonu da bulunmaz ki bunun. çünkü bilindiği üzere bu işin bir “sabit”i vardır. aradım mamafih kaynağını bulamadım ama yaklaşık olarak şöyledir:

attractiveness x intelligence x kindness x availability = constant

buna göre, ilgimizin odağındaki kişi denklemdeki özelliklerden birine fazlasıyla sahipse diğerlerinde eksik demektir. ne de olsa hayat bizimle dalga geçmenin bir yolunu her zaman bulur. çırpınmanın anlamı yok, akışına bırakmak, yetinmeyi bilmek lazım.