şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu gidişle camdan bir şey fırlatmak suretiyle pekmezini akıtacağım orospu çocuğu motosikletli(ler)dir.

bir zamanlar mobiletliler vardı böyle, ara gaz çekip kafa sikerlerdi. bunlar tam bitti derken son zamanlarda çin malı cup motosikletlerin yaygınlaşmasıyla bu anasını siktiğimin veled-i zinaları peydah oldular tekrar. egzozunu değiştirdikleri (ya da eldikleri, kestikleri vs.) motosikletleriyle "gecenin bir yarısı" falan dinlemeden ara gaz çekmeler, motoru bağırtmalar, egzoz patlatmalar falan. yemin ediyorum elimden bir kaza çıkacak bir gün bu orospu evladı apaçiler yüzünden. ulan biz de motosiklet kullanıyoruz, hayvan gibi ses veren egzozum da var ama böyle hayvanlıklar yapmıyoruz sokak aralarında falan. hatta geç saatte eve gelirken daha sokağın başında stop ettirip öyle gidiyorum evin önüne kadar ki millet rahatsız olmasın.

hayır, polisler de efendi efendi motosiklet kullanana bir bahane bulup illa ki ceza yazarlar, bunları hiç mi görmüyorlar lan? çoğunda da ehliyet, ruhsat, plaka vs. yoktur eminim.
  • geceleri ortaya çıkar.
    az önce mahallemde arz-ı endam etti muhterem. kendisi için güzel planlarım var.
  • asker uğurlamasında kullandıkları torpil patlaması kadar ses çıkaran egzozlar var. gazı kökleyip salıyor ve devir en düşüğe yakınken patlama oluyor.

haftanın 3-4 günü gece 11'de egzoz patlatan bu apaçilerden birini suç üstü yakalayıp durdurup mahalleye linç ettirme fantezim vardı. ne yazık ki benim gibi adrenalin seven bir kişi varsa bile sürüyü terk etmekten korktuğu için sokağa inmez.

az adam olun sığır s.kleri! millet uykusunda kalp krizi geçirip ölecek sizin yüzünüzden.