• hınzır gülme efektinin yanısıra kullanım amacına göre, sanal alemde karşı tarafa ayıp olmaması için kullanılan gülme efekti.

örnek verecek olursak:
    -abi adamın biri atletmiş karısı da fanila muhahahahaha
    -eheh
  • "neden bilmem ama" afferin çok doğru düşünmüşsün'deki hâlini her gördüğümde aklıma, karikatürlerdeki arsız/pişkin/utanmış surat ifadeli insanlar (özellikle umut sarıkaya çizimleri) geliyor, elimde değil.*
  • ahah ile karşılaştırınca oldukça mahcup bir yapıya sahip kendisi. ahah elinden iphone 4'ünü düşürmezken, eheh kısa saçlarını sola taramış ve masum bir gülümsemeye sahip. ahah kendi esprisine en gürültülü kahkahayı patlatarak çevresindekileri de kahkahaya davet ederken, eheh zoraki bir şekilde bir iki küçük kahkaha atıyor en yakınındakinin bile zar zor duyabileceği bir şekilde. işte "ahah" ve "eheh"i ayıran budur

"ahah" için değişik kategoride bilgi : (#25012305)
  • sanal alemde hınzır gülme efektiymiş. acayip yapmacık geliyor aslında ama çok sevdiğim insanlar da kullanıyor bunu. yine de alışamadım, alışmayacağım. hihi, haha, hohoho, hehe gibi gülmelere aşinayız da eheh? eheh... eheh... bana yakışmıyo yada ne biliyim.
  • bak'a hicbir sey yazmadan basinca * gelen dugme. kapatmaya yariyor.
  • hollanda eindhoven havalimanı'nın icao kodudur. uluslararası havaalanı yarışmasının en sevimlisi seçilmiş.
  • hinzirca gulusten cok piskince istekte bulunma ya da yorum yapma unlemi olarak kullanildiginda tadindan yenmez.

ornekler:
    - ben bi bok yedim (buraya uygun cumle gelecek tabi), eheh.
    - emrah kos anani sikiyolar, eheh.
    - abi senin got de amma buyumus, eheh.
    - abi bana bi kiyak gecsene (buraya yine uygun cumle gelecek), eheh.
    - bana verdigin xyz vardi ya, bozuldu. eheh.
  • - afferin cok dogru dusunmussun [eheh] (buton bu)
  • en samimi, sevimli sanal gulme efektiymis, demin farkettim.
  • (bkz: ehe)
hesabın var mı? giriş yap