şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beni diyorsunuz. 36 yaşındayım ve ehliyetim yok. hatta bu yüzden terkedildim bile. arabaları sevmiyorum ve direksiyon koltuğu tüylerimi diken diken etmeye yetiyor.
  • en azından iyi kullandığını zannedip, ukalalık yapmıyordur.
  • araba kullanırsam ilk ay 3 kişiyi ezeceğim korkusuyla almıyorum, bilerek ezerim kazara değil. kendimden korktuğum için almıyorum.
  • şu akaryakıt fiyatı,ötv,sigorta vs ortamında kafası en rahat erkektir.benim gibi yap arabalı kızlar bul.inan yan koltuk daha keyifli.en fazla lastik patlarsa sıkıntı çekersin.
  • 27 yaşındayım ve hâlâ almadım, almaya da niyetim yok.

bu yaşıma kadar kendime "araba ehliyeti alam hele lazım olur" da demedim ve bu ehliyetin eksikliğini de hissetmedim. sadece motor (a2) ehliyeti alma niyetim oldu fakat o motoru bir türlü alamadığım için o iş de yattı.

(bkz: o iş yattı faruk)
  • her sene, seneye diye diye emekliliğimi göreceğim sanırım.
  • nasıl olur ya.hadi kazara evlendin,çoluk çocuğun otobüslerde eziyet çekmeye mecbur mu.hiç mi ailece tatil hayali kurmadın.yazık.
  • ehliyeti olup da trafiğe çıkacak kadar araba kullanamayan yurdum erkeğinden 1 tık geridedir. kanımca önemli bir eksikliktir.
  • akaryakıt fiyatı,ötv,sigorta vs durumlarından ehliyeti olmadığı için etkilenmediğini zanneden erkektir.

mal mıknatısı olmuş başlık. biri de gelmiş diyor ki sadece ehliyeti olmayanların istanbul trafiğinden şikayet etmeye hakkı var. şöyle bir kampanya düzenliyorum; trafiğe çözüm için ehliyetleri iptal ediyoruz. işe yaramazsa da en azından şikayet etme hakkı elde ederiz.