şükela:  tümü | bugün
  • duyunca yuh amk
    kesin dedim aracıyla durağa filan daldı
    15-20 kişiyi aynı anda götürdü filan diye düşündüm
    haberin içine bakınca öyle olmadığını anladım da rahat nefes aldım
    efendim olayın geçtiği yer mazbut orta anadolu kenti kırıkkale
    polis ekipleri ihbar üzerine aracı durduruyor
    sürücüye alkollü müsün? diye soruyor
    alkolmetreye üfleyen sürücü 3,44 promil alkollü çıkıyor
    9. kez alkolü yakalanışı
    ama olay burada bitmiyor
    polisler araçta bir bidon buluyor
    ilk başta içinde temizlik malzemesi var diye düşünüyorlar
    kontrol ediyorlar.
    şokk
    meğer çakalitos 5 litrelik temizlik malzemesi bidonuna kendisinin yaptığı boğma rakıyı koymuş;
    ayarladığı düzenekle de seyir halinde ufak ufak içtiği tespit edilmiş
    9. kez alkollü araç kullanmaktan yakalanan sürücünün ehliyetine 2049 yılına kadar el konuldu
    otomobili de otoparka çekilerek 14 bin lira para cezası uygulandı.

--- spoiler ---
    alkollü sürücüye rekor ceza
    kırıkkale'de otomobilinde 5 litrelik bidondan yaptığı düzenekle alkol alan sürücünün ehliyetine 2049 yılına kadar el konuldu
    kırıkkale'de, otomobiline 5 litrelik bidondan yaptığı düzenekle alkol alan sürücünün ehliyetine, 9. kez alkollü araç kullanmaktan 2049 yılına kadar el konuldu.
    b.s. idaresindeki 06 fs 3761 plakalı otomobilin trafiği tehlikeye düşürdüğü bilgisini alan ekipler, aracı bölge trafik istasyonu önündeki yol uygulamasında durdurdu.
    ekipler, alkol kontrolü yaptıkları sürücü b.s'nin 3,44 promil alkollü olduğunu tespit etti.
    araçtaki aramada, b.s'nin 5 litrelik temizlik malzemesi bidonuna kendisinin yaptığı boğma rakıyı koyup, ayarladığı düzenekle içtiği belirlendi.
    9. kez alkollü araç kullanmaktan ehliyetine 2049 yılına kadar el konulan b.s'nin otomobili otoparka çekildi ve 14 bin lira para cezası uygulandı.
    --- spoiler ---
  • uçan spinnerlardan alır artık ozaman yeni ehliyet çıkartınca
    (bkz: blade runner 2049)
  • sen öl moruk.

işin esprisi bir tarafa;
    2.5-3 yıl sonra itiraz et,gerekli yerlere dilekçe yaz;avukat desteği al. avukat ile hareket et. işin teknik kısmı konusunda bu senin yararına olur.
    o kararı bozarlar.