• her türk erkeğinin, ehliyet* alana kadar mutlaka pek çok kez gerçekleştirdiği eylem...
  • ehliyet alabilmek için mutlaka gerçekleştirilmesi gereken* eylem.
  • bazi insanlarin "eeh arabayi ehliyet mi goturuyor" diyerek omru boyunca yaptiklari $ey..
    (bkz: hapishane)
  • bugün beni bi polise yalanıp üstüne de 10 milyon tl kaybettiren hede... (bkz: ben bugün bunu gördüm)

yıllar sonra editi: yanlış yapılmıştır. ben sürerken, polis de 10 lira karşılığında beni bırakırken hatalı davranmıştır. kendi adıma yaptığım yanlıştan dolayı diğer insanlardan özür dilerim.
  • aslinda tek korkusu polise yakalanmaktir o yuzden cevirme olmayan yollar ve yaninzda da ehliyeti olan birisinin bulunmasi makuldur/
    ha tabiki deli gibi trafik canavari olun demiyorum ama ehliyet sinavindan once kimseye zarar vermeden biraz calismak iyi olucaktir
  • sakin ortamlar secildikden sonra bir problem yaratmicak olay
  • ehliyeti evde unutmakla başa gelebileek bir şeydir.
  • sağlı sollu tutsak dolu yollarda, aksak, sakar ama illa gitmeyi istemektir. hevestir.
  • 2918 sayılı kanunun 36.maddesine göre suçtur.
  • amerika'da yazili sinavi gectikten sonra araba surus izni verilir. bu belgeyle yaninizda ehliyeti olan bir yetiskinle araba surebilirsiniz. gidip surus testini gecip ehliyetinize kavusana kadar ehliyetsiz araba kullanmak mumkundur boyle talim ayagina.
hesabın var mı? giriş yap