şükela:  tümü | bugün
 • gün itibarıyla 3.80'i aşan dolar ve memleketi satsak kapanmayacak cari açık ve dış ticaret açığı ışığında büyük anlam kazanan cümle, nida, ünlem...

  hadi hep birlikte;

  ehonomi çoh eyi...
 • dolar 4 lirayı aştıktan sonra ve cumhurbaşkanlığı ekonomi başdanışmanı cemil ertem'in doların 4 lirayı aşması yalan, ekonomimiz büyüyor, enflasyon tek haneli rakamlarda, endişeye mahal yok diyerek kısaca ehonomimiz çoh eyi demiştir ve akıllara şu pala bıyıklı dayıyı getirmiştir.

  https://www.youtube.com/watch?v=acmnxuqcgfk

  mutfak tüpünün değeri arttı dolar düştü utanın biraz ya pis fetöcüler!
 • bugun, 11 nisan 2018 tarihinde dolar, tüm zamanların en yüksek kuruna ulaşmıştır.
  ehonomi coh eyi olmasa bu rakkamlara nasıl ulaşırdık bre müminler? büyük resmi görün. büyük rakkamları da görseniz kâfi.
 • bugün de tekrar ve tekrar söylenmesi gereken söz. söyledikçe iyileşiyormuş.
 • "bismillah" diyerek hep birlikte söylememiz gereken sözdür.
  hep birlikte yüksek iman ve itikat ile söylediğimz, günde 4444 kez tekrar ettiğimizde göreceğiz ki allah bu mübarek ramazan ayında bizlere yardım edecek ve ülkemize bolluk verecektir.

  şu an yapılabilecek en iyi şey, bizi bu hallere koyan yüzde elliden biri karşımıza gelip işsizlik, faiz, benzin, mazot falan dediğinde ona ekonominin çok iyi olduğunu söylemektir.

  görsün bakalım nasıl bir duyguymuş.

  ama çıkmıyor ki bir tanesi bile şikayet etmiyor. bi görsem birini nasıl trollücem ama olmuyor. adamların beynindeki şikayet üreten kısım oksijen yetersizliğinden çürümüş.
 • (bkz: he amk aşırı çoh eyi)

  yanlız bu başlığın ilk girdisi 3 ay önce ve suser 3,80'i aşan diye başlamış. 4,80 e dayayan diye de biz devam edebilir herhalde.

  yıllardır bu memlekette bir günde dolar iki katına çıktı sözü ile kafa sikilir. adamlar o zaman büyük bir ekonomik devrim yapıp sabit kurdan dalgalı kura geçtide arttı dolar. siz naptınız olanı bellediniz.
 • gerçekten ehonomi çoh eyi fakat dış güçler ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar yüzünden dolarda artış söz konusudur.