• nedense göbekli, en çok cepli 2 tişörtü olan (sigara zamlarından once aldığı için onları şu an sigara koyamıyor), haftada yalnızca pazar günleri banyo yapan, ekşi ekşi kokan, gece yediği sarımsaklı yemeğin kokusunu bütün bedeniyle toplu taşıma araçlarına yaymakla mükellef, yağlı saçları olan, beyaz atleti ve pijama altı ile salonda oturup, önündeki sehpadan çay içmekten başka hayatta tek fonksiyonu müdürlerine yalakalık yapmak olan, hayatını 24 kelime ile idare eden, en büyuk zevki pazar günü kahvede yancı olmak olan, en az üç en çok beş çocuklu, yarı bodrum katta oturup rutubetli duvarlarını her sene nalburun son kullanma tarihi geçmiş boyasından alıp boyayan, pencere önüne park eden aracın modeline göre atar yapabilen, eşinin ve çocuklarının ölse de kuttulsak diye baktığı ama domuz gibi olan insanlar geliyor gözümün önüne.
  • bakıyorum gerçekten bugün en iyi günlerinden biri.
  • limonun da kilosunu 10 tl ye çıkararak onayladığı söylem.

oysa 16 yıllık chp zulmü aqepe'nin geçen hafta iktidara gelmesiyle sona erdi ama limon soğan patates dolar ve oyroların hala bundan haberleri yok.
  • yastık altına döviz atan yurdum insanının an itibarıyla dilinden dökülen cümle. hamdolsun ak parti sayesinde dövizimiz kazandı.
  • bir akp'li dede özdeyişi
  • dolar 4 lirayı aştıktan sonra ve cumhurbaşkanlığı ekonomi başdanışmanı cemil ertem'in doların 4 lirayı aşması yalan, ekonomimiz büyüyor, enflasyon tek haneli rakamlarda, endişeye mahal yok diyerek kısaca ehonomimiz çoh eyi demiştir ve akıllara şu pala bıyıklı dayıyı getirmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=acmnxuqcgfk

mutfak tüpünün değeri arttı dolar düştü utanın biraz ya pis fetöcüler!
  • gordion avm'de mado gibi bir darphanenin kapanması ile şahit olduğum eyiliktir efendim. üzüldüm mü?
    hayır tabiki de.
    neden?
    ehonomi çoh eyi çünkü de ondan.
  • havuz medyasının tam da kendi idrak seviyelerine uygun pompalanan haberleriyle zehirlenmiş kara cahil tabanının en çok kullandıkları mottosu.
    (bkz: 1 temmuz 2021 yeni şafak elektrik ve gaz haberi)

bunlara göre amerika'da insanlar evsiz ve sokaklarda yaşıyor, ve evet almanlar da icraatlarımızı kıskanıyor. rekor seviyelerdeki işsizlik için de yorumları da, -insanlar iş beğenmiyor oluyor.

bu motto genellikle, -şükredin namkör olmayın, şeklinde devam eder.
  • (bkz: onlar konuşur ak parti yapar)

sağ olsunlar, ülkeyi kendi zihinleri gibi bok çukuruna sapladılar...
hesabın var mı? giriş yap