*

• hastane, karakol , havaalani gibi yerlerde trafigi kontrol edebilmek ve bariyerleri parcalayarak kacanlari durdurmak uzere tasarlanmis tuzak.. tek yonlu arac gecisi saglar; ters yonde gecmeye calisan araclarin tekerleklerini hacamat eder
  • uğur yücel'in senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği, aynı zamanda başrolde de oynayacağı polisiye-gerilim tarzındaki sinema filmi. başrolde kendisine kenan imirzalıoğlu eşlik edecek. yapımcılığını tmc'nin yaptığı filmin diğer oyuncuları henüz açıklanmadı. çekimler haziran 2009'da başlayacak; film 2009-2010 kışında vizyona girecek. filmde uğur yücel ve kenan imirzalıoğlu iki polisi canlandıracaklar. bu ikiliyi daha önce alacakaranlık adlı dizide de yine polis ikilisi olarak izlemiştik.
  • bütçesi de oldukça sağlam olacak ve ek olarak araba ile kovalama sahneleri için çok iyi bir fransız ekip ile çalışılacak.
    (bkz: ronin)
  • ismi rahmetli (bkz: bruşli) filmlerinden farksiz olan ugur yucel seysi..
  • çekimlerine istanbul'da başlanan bir uğur yücel filmi. haziran-temmuz aylarında çekilecek ve çekimlerin bir kısmı erzincan da yapılacakmış.

- uğur yücel, asayişler sorumlu emniyet müdür yardımcısı;
    - kenan imirzalıoğlu, cinayet büro amiri, başkomiser;
    - nejat işler, gazi komando;
    - ceyda düvenci, pavyon kadını;
    - berrak tüzünataç ise stajyer polis

polisiye-gerilim tarzında çekilen filmin aksiyon sahneleri için fransadan özel yapım arabalar ve teknik ekip gelecekmiş. görsel bir şölen bekliyoruz biz bu filmden. kuvvetle muhtemel kurtlar vadisi gladio ile kapışacaktır. sonra demedi demeyin.

- demedim mi ibrahim
  • beni akşam akşam heyecanlandıran film, daha çekimleri yeni başlamış olmasına rağmen.

şu dünyada sinema filmlerinde birlikte oynadıklarını görmek istediğim bazı adamlar vardır. nejat işler ile kenan imirzalıoğlu bu ikililerden biriydi. hatta daha dün bu konuda bir arkadaşımla konuşmuştum ve bugün filmi gördüm. üstelik gene alacakaranlık dizisinden beri tekrar birlikte oynadıklarını görmek istediğim uğur yücel ile kenan imirzalıoğlu ikilisini de bir araya getiriyor bu film. ki gene uğur yücel'in elinde nasıl bir oyunculuk sergileyeceğini hep merak ettiğim nejat işler faktörü var. kısacası senaryosunu, hikayesini bilmesem bile yönetmenin uğur yücel oluşu ve oyuncu kadrosu göz önüne alınınca heyecanla beklediğim film olacak. bir de küçük bir rolle de olsa şener şen'i görsek uğur yücel'in yanında bu filmde herhalde rüyalarım gerçek olacak *

hani bir fırsatım olsa bedavaya çalışırım bu filmin setinde o kadar. ne iş olursa yaparım abi modunda gezerim sette *
  • 5 milyon tl lik bütçesiyle iddialı bir giriş yapacağa benzeyen uğur yücel filmi.

http://www.sabah.com.tr/…ldi_arabalar_havada_ucustu
  • geçen hafta istiklal caddesi suriye pasajında bir sahnesi çekilen film.
  • şöyle de rahatsız bir fragmana sahiptir.

http://www.youtube.com/…scg&feature=player_embedded
  • 10 numara film olacak gibi gözüküyor. ayrıca filmin aksiyon sahneleri luc besson'a ait...

http://www.sabah.com.tr/…n_ilk_bu_fotograflar_cikti

edit: luc besson olayı asılsızmış. daha önce luc besson'la çalışmış bir fransız ekip gelmiş...
hesabın var mı? giriş yap