şükela:  tümü | bugün
  • 3 ortalı, çizgili pek şirin sözlük theme.
  • kareli mesaj, çöp ve olay kısa yol tuşları ile çizgili günün başlıkları frame'i ile harita metod defteri tadı yakalayan sözlük theme.

edit: kısayollar kareli değilmiş. ben nerden gördüm o halisünasyonu ya? salağım ben, salak.
  • yeni themeler arasında ilk göze batanı olduğu için olsa gerek hemen benimsedim kendime. gayet başarılı, insanı alıp yıllar öncesine götürüyo sanki. fazla gözleri yormayan hoş bir rengi de var. e daha ne olsun ?
  • sahane bir theme. bircok diger theme'in aksine, gozu yormayan renkleri, yazi-defter iliskisinin "entry" olayina uyarlanmasi gibi ince bir yaklasimi olan sempatik ve yakisikli bir tasarim. bravo!
  • az önce beni benden almış, diet coketan transfer etmiş çizgili theme.
  • ilk basta çok güzel gelen,fakat zamanla gözü çok yordugunu anladiginiz,fakat günün birinde kartal vari mükemmellikte gözlerim olursa mutlaka kullanacagim eglenceli bir theme...
  • çizgileri sayesinde uzun yazıları okumayı inanılmaz derecede kolaylaştıran tema. mal mıyım, kör müyüm neyim?

not olarak: hayır, cizgisiz kagit altina cizgili kagit koymak eylemini katiyen yapmam.
  • sınıfın en güzel kızı.

ipe sapa gelmez konulardaki muhafazakârlıklarımın (eticin, cocostar, sert yastık...) bir benzeri olan "herzamanki" (aynı mekâna gidip, muhtemelen aynı garsonlardan birine "her zamanki-nden-" demek de muhafazakârlık değil mi?) inadımı bozmuştur. artık 'muhafaza' etmek istediğim yeni bir temam var.

"tefter" benim gibi lisenin ilk gününden son gününe kadar içerisinde kimya'dan sosyoloji'ye tüm derslerin ve türlü türlü notların yer aldığı über-defter kullanıcıları için birebirdir. fil - fül farkı gibi*. gülücüğü, badi listin kareli olması, yapanın zihnindeki mahareti gösteriyor.

mesajlar kırmızı, çöp sarı, olay pembe pembe sırıyor yeni mevzu olunca.

ama kritik bir mevzu var: sol frame'in bir çizgisi ile ana sayfanın çizgisi bazen çakışıyor, bazen çakışmıyor. new school'da yapılan araştırmalarda, çizgiler çakışırken yazdığım entrylerin daha sıkı olduğu ortaya çıkmış.

yapan arkadaşa* teşekkürler.
    tanıştırana da *

not: "şüphesiz ki, 'zamanla gözü yoruyor' diyenler lût kavmi gibi helâk olacak, ellerine gözlerine duracaktır"
    al-ana; 16
  • monitorün parlaklığı biraz kısılıp saman yaprak tadı yakalanabilen süper theme.
  • uzun süredir kullandığım arada bir yeni themeler de ne var diye baktığımda kendisini 15sn de özleten theme...