şükela:  tümü | bugün soru sor
 • anadolu üniversitesinin eogrenme sitesi.
  sitede hem örgüne hem de açıköğretime yönelik dersler var.
  açıköğretim derslerinde özet, çıkmış sorular, deneme sınavları gibi malzemeler yüklemişler. hepsinde yok ama gelir herhalde. bir de tartışma forumu bölümü var ki orda etkinlikler yapılıyor soru-cevap şeklinde.
  ne diyelim, hayrını görürüz inşallah...
  (bkz: sınavlarda başarılar)

  link de verelim madem. [http://ekampus.anadolu.edu.tr/ http://ekampus.anadolu.edu.tr/]
 • 10 ekim 2016 'da yeni dönem ders malzemelerinin yükleneceğinin belirtilmesine rağmen, daha yüklenemediği, alınan derslerin görülemediği hede. bakalım ne zaman yüklenecek..
 • tam olarak türk işi beceriksizlik örneği. açıköğretim fakültesinde neredeyse yeni açılmış bir bölüme kaydoldum. vizelere yaklaşık bir ay kalmış, hala kitapların pdflerine ulaşamıyorum. üstelik madem beceremeyeceksin neden 10 ekim diye deadline koyarsın ki?

  bu arada bu boktan sistemin yardım kısmına soru filan sorarsanız cevap beklemeyin. süs olarak konmuş o yardım bölümü.
 • çökmüş sistemdir.
  zaten stabil değildi bugün itibari ile hiç girilemiyor.
  geçmiş dönem sorularını ne güzel alıyorduk siteden. çıkardınız bunu. illa burdan alıcaksınız dediniz de sağlam kursanıza sistemi. koskoca bir yaz geçti. deneyip de yayına almak bu kadar zor muydu.
 • anadolu üniversitesi'nin dandik e-öğrenme ortamıdır.
  yapamıyorsanız verin biz yapalım arkadaşım.
 • sınav zamanı çalışmayan sistemin içine sıçıyım dedirten sitedir.
  uygulama dandik, ünite sonu sorularını çözüyorsun, gönder diyorsun hata veriyor. sayfa geçişleri takılıyor. navigation desen anlaşılmıyor. hafif bir kaydırma ile önceki sayfaya geçiyor.
  site desen user experience'i geçtim, çalışmıyor lan! bildiğin yüklenmiyor, yavaş. 5 dakka önce soru çözdüm, göndere bastım hala bekliyorum.
  sınav zamanı böyle olacaksa yapmayın arkadaşım bu işi. boşa umut vermeyin insanlara. siteniz var diye gidip kitap almadım. lafa gelince bilişim çağı, zart zurt. kıçı kırık bir siteyi ayakta tutamıyorsun.
  gidin biraz courseradan örnek alın. daha iyisini yapın demiyorum, aynısını yapsanız bile yeter. illa ki özgün olmanız gerekmiyor. çalışsın yeter.
 • hali hazırda patates olmuş e-öğrenme sitesi. ulan madem altyapı kuramıyorsun milleti niye mahkum ediyorsun sikik sitene. bi pdf indirip çıkıcam boşalan çıksın lan.
 • çökmüş olduğu için ders çalışmaya izin vermeyen sistemdir. yaptığınız yapacağınız işe diye küfür ettirir.
 • benim gibi kitap almayıp burdan çalışırım diye düşündüyseniz kafayı yiyeceğiniz sistem.

  sosyolojiden girecek varsa https://sosyoloji7.wordpress.com/ burdaki ders notlarına bakabilir. iyi özetlenmiş bence.
 • sınavdan önce çalışmadığı gibi, sınavdan sonra da çalışmayan nane.