şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir ekilme hikayesi :

  bulu$ma saati 17:30'dur.

  17:15 - *kiz - bulu$ma yerine 15 dk. erken gelmi$tir.
  *erkek - yeni uyanmi$tir,yüzünü yikamaya gider,amma velakin sular akmiyordur.kendine bi türk kaavesi hazirlamak icin ocagi yakar.

  17:25 - *kiz - ümitlice beklemektedir.erken geldim jest yaptim heyo diye de sevinmektedir.
  *erkek - tra$ kopügünü bolca sürer suratina.sonra bidondan su almaya gider.bu arada yere dü$en di$ macunu tüpüne basar.ortalik siçilir.

  17:30 - *kiz - pür dikkat bir biçimde çevresini süzmektedir.
  *erkek - yerleri sileyim derken temizlik bezi yerine kirliden yeni çikmi$ gomlegini alir,lakin olayi çok geç idrak eder.

  17:35 - *kiz - kafasindaki onbe$ dakikalik limitin ba$indadir.
  *erkek - batan gomleginin yerine kirliden bir gomlek çikartip onu giyer.bu arada ocakta pi$en kahveyi unutmu$tur bile.ocak batar.

  17:40 - *kiz - limitte devam etmektedir.çevresindekilere gülümsemeye ba$lami$tir bile bozuntuya vermeden.
  *erkek - içinden okkali bir küfür ederek temizlik bezi arar.

  17:45 - *kiz - garibim beklemeye devam eder.limitin sonudur.
  *erkek - hassiktir lan yarin giderim der ve kafayi vurur uyur.

  18:30 - kizin sabri ta$mi$tir,sinirli bir $ekilde evinin yolunu tutar.

  20:30 - adam uyanir.kendine gelmesi bir yarim saat sürer.
  21:00 - adam kizi arar.'çok üzgünüm canim,bi yakinimi hastaneye kaldirmi$lar,beni affedecegini umuyorum..' der.
  kiz saftir,yer bu numarayi.

  yillar yillari kovalar,evlenirler.ama kimse bilmez bu olayi da.
 • chichek olmak bitki olmak gerektirir
 • sevgilinin dışarı çıkmayı teklif etmesi, çıkacagınız saatten 10 dk önce arayıp ödevim var gelemiyorum anlayışlı olmuyorsun demesi, sizin de sinirden ve üzüntüden gebererek onun işini bitirmesini beklemeniz
 • cok heycanlısındır , mutlusundur , butun gun aksam ne giyecegini dusunursun , fazla yemek yemessin karnın sismesin diye , saclarını yıkar , guzel sarkılar dinlersin , aynanın karsısında saatlerce suslenirsin , cantanı ayakkabını kemerini kıyafetine uydurusun , bulusma saatinden en az iki saat once hazırsındır , hazır bir sekilde beklemeye baslarsın , seni arar o sırada , once gusel sozler soyler ama sonra bir isi oldugunu bugunu ertelemek istedigini soyler , için acır basından assagı bi ton kaynar su dokulur hayat durur , peki bir baska gun bulusalım oyleyse sorun degil dersin , telefonu kapatır ve dinledigin sarkılar artık seni eglendirmez aglatır.
 • (bkz: dikilmek)
 • bir hafta boyunca cumartesi gecesi bulusmanızı konusursunuz , hele cuma gunu saat saat dakika dakika sozlesirsiniz , butun gun geceyi dusunur hazırlanırsınız , gece olur club'ın kapısına gidersiniz , beklersiniz gelen olmaz , iceride heralde bir arayayım dersiniz , telefona cevap wermez , bir kez daha bir kez daha ararsınız yine de acmaz , belki duymuyor dersiniz ama bu saatte burda olacagınızı bilmiyormu bir haftadır konusuyorsunuz bu geceyi .. kırılmışlık ve kızgınlıkla bir mesaj yollarsınız , bir daha da sizi ne arayan olur ne soran .
 • altına girilen entry ler sebebi ilen sözlükte "kitabı yazılmış" olan hadise...
 • aptal gibi olunur,sinirden ne yapılacağı şaşırılır, burundan ve kulaklardan dumanlar çıkararak olay yerinden uzaklaşılır, ne bir daha görüşülesi gelir o insanla nede konuşulası.
 • bu zamanda ekilen tutmasa da, yine de kendine ait bir kök bir toprak sahibi olma şansıdır hiç yoktan. manzaralı odadan görünendir en azından.
 • uygun mevsim, uygun zaman geldiğinde tohum, fide ve fidanların başına gelen durumdur.