şükela:  tümü | bugün
  • age of empires ii the conquerors gezegenindeki en basarili turk oyuncu oldugunu iddia ettigim genc yetenek. kendisinin fi tarihinde iddia ettigi "bir bombard tower'a 5 tane yeniceri sokulursa 2 tane gulle atar" soylemini kanitlamak icin epey ugrasmisligim vardir. bu parlak yetenek turk tg'lerde nooblar yuzunden (bkz: ben) mutemadiyen gg olur. pocketse ve celt ise mermiye kafa atar. uc noktali serzenislerin adamidir. bol bol cay icer. falandir filandir.

gg: benden bu kadar demenin age of'casidir. good game demektir.
    pocket: 4v4 oyunlarda kanatta olmayan oyuncularin adidir. bunlardan oyunca cok sey beklenir.
    celt: bildigin keltlerdir. siege weapon bazinda asmis bir irktir.

ayrica (bkz: voobly)
  • geçen akşam steam'de denk geldiğim güzel insan. lobiye bi girdim; elolar 1800, 1900 falan.. elolarını elolarını allah versin belolarını ben gaçıyom dedim. aga 1400'le orda geyik iter gibi iterler tc'ye, ruhun duymaz.. neyse, bi baktım ekimku.. dur kanka gitme, gel bizim takımdan ol dedi.. ekim mi lan o dedim? gülüşmeler falan.. neyse oyuna başladık. ben ilk evleri yaptım, tam koyunlara girişiyordum ki ekim bey castle oldular..

demem o ki, kendisi insan değildir. insan üstüdür. sevgilerimi gönderiyor ve steam'den attığım arkadaşlık isteğini kabul etmesini temenni ediyorum. (ahmedemmi) hani bazen bu noob abisini bilgilendirmek isterse falan diye yani..