şükela:  tümü | bugün
 • iyi, sempatik, doğal bir akademisyendir kendisi. doğuş üniversitesi'nde görev yapan bir yardımcı doçenttir hali hazırda. araştırma yöntemleri denen bir çok kişinin (ben dahil) nefret etmiş olduğu bir dersi bir şeker anlatır, bir anlaşılır yapar ki inanamazsınız. seviyorum ben bu hatunu.
 • doktora tezini sadece kullandığı bi ankete (sdq) bakmak için indirmişim tesadüfen. tezin kurgusu öyle güzel ki, hem dili de çok temiz. malum çok alışılmış bi durum değil bu.

  çalışma konumla pek alakası olmasa da kocaman tezi oturup okudum güzel güzel. sonra kim yazmış ki bunu deyip yazarını araştırdım.
  yazardan yayına değil de yayından yazara gitmenin hazzı bi başka.

  cv de harika. tanışmayı hatta dersine girmeyi çok isterim.
 • kendisiyle tanışıklığım yoktur ama danışanlarından biriyle tanışıklığım var. kendisi ekin eremsoy'a gittikten sonra başlangıçta sahip olmadığı yeni dertlere sahip oldu. terapi metodlarının sorgulanması gerek bana kalırsa. çünkü yardım almak için gittiğin birinden aylar sonra daha da kötü durumda olarak ayrılmak gerçekten aklımın alamadığı bir durum.

  nasıl yaptı bilmiyorum ama ekin hanım bunu başarmış. durumu doğru değerlendirememenin bunda başrol oynadığını düşünyorum. psikaytrist desteğine ve ilaç tedavisine yönlendirilmeye ihtiyaç olmasına rağmen bu yapılmamış. bunu görememek ise ekin hanım'ın kusuru.
 • ekin hocamızın öğrencisi olmaktan her zaman memnun olmuşumdur.
  terapistliğini bilemem ama bilmek için de mış,muşlu ifadelerden fazlası gerekmektedir.
  herkes herkese iyi gelecek diye bir kaide yok.
  kendisinden memnun kalmayanlar elbette olacak ama kulaktan duyma bilgilerle insanları karalamak çok yanlış.
  tanım:ekinoks, ekinezya.