şükela:  tümü | bugün
  • masterchef türkiye yarışmacısı.
    usta çırak ilişkisi, saygı, elementleri tanıması, teknik bilmesi. ne bileyim ışık yaktı bende.
    şimdiden birincilik gibi görülüyor. at fava bekle.
  • yakışıklı adam allah sahibine bağışlasın. yanlız bıyık bırakmasın bıyık yakışmıyor.
  • fenerbahçelidir. cidden adamın dibidir, delikanlıdır. kendisi ile ikibinli yılların sonunda bir kaç yıl çalışmışlığız vardır, yeşilköy yenibosna civarlarında bir yerlerde :) vay benim kardeşim, kaderde sözlükte başlığına yazmak da varmış. yolun açık olsun. bu daha başlangıç biliyoruz;)
  • instagram da takipçi sayısı 1.5k dan 4k 'ya yükselmiş. yarışma boyunca bir 50 bin olur herhalde.

yürüyedur ekin.
  • aşırı derecede sevimli bir insan evladı. yalnız medeni durumuna ilişkin bir bilgiye googlelamak suretiyle yaptığım küçük bir stalk ile erişemedim. hadi inşallah.
  • bu saygılı gözüktüğü hareketler nedense bana samimi gelmiyor, içten içe herkes için lan bunlar ne boktan anlar bakışı var hep. bence ilerleyecektir ama kazanabileceğini düşünmüyorum.
  • masterchef’in favorilerinden biri olmasının yanı sıra 15 senelik arkadaşımdır.
    hareketlerinde tamamen samimi olduğundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

yolun açık olsun dostum.
  • muhtemelen solcu bir aileden geldiğini tahmin ettiğim ve yarışmanın bu sezonunda kazanmasını öngördüğüm kişidir. ama arkadaşım neden sürekli örneklerini futbol üzerinden veriyorsun, bu nasıl bir tekdüzelik.
  • saygılı efendi yakışıklı hoş sohbet ve de esprili.
    bunun yanında yemek de yapabiliyor. ses tonu iyi ve mantıklı konuşuyor. panik de olmuyor. son zamanlarda televizyonlarda gördüğüm en alfa kişiliktir.
  • aşçı olmak için gerekli herşeye sahip insan tanesidir ayrıca onu sevmemin bir diğer nedeni ise fanatik fenerbahçeli olmasıdır umarım
    masterchefte ipi gögüsler