1. ileride cok meşhur olup ortalığın tozunu attıracak, genç ergen kızların cinsel hayat uktesi olacak,çok yakışıklı bir oyuncu. anormal aile'de izleyeceğiz kendisini.(bkz: fenomen)
  2. sana bir sır vereceğim adlı garip dizide oynayacak olan genç çocuk.. 5 temmuz'da izleyip göreceğiz..gerçi akademi 35buçuk . tan eğitim aldıysa gerçekten tozunu attırır da! yine de bekleyelim görelim derim.
  3. sözlükte yetenek keşfine bayılırım.
    bu çocuğun adına da bi mim koymak istiyorum bu nedenle.

bir iki sene sonra "dediydi" diyesiniz diye.

maşallah hem yetenek hemi de fizik.
  4. sana bir sir verecegim adli diziyi tek basina surukleyen bir iki seneye oynadigi diziye reyting yaptiran oyuncu kategorisine yukselecek olan genc aktor.kac yillik oyunculari golgede birakti resmen.emin degilim ama ilk ciddi oyunculuk deneyimiyle bu kadar fark yaratmasi entelektuel olduguna delalet.bir erkan can bir ahmet mumtaz taylan bir haluk bilginer potansiyeli sezinledim kendisinde.
  5. hic televizyon izlemeyen, kivanc tatlitugun bile yakisikli oldugunu sonradan farkeden benim bile sacma sapan bir diziyi izlememe sebep olan oyuncu. umarim gercek hayatta da dizide ki gibi ukala ve kendini begenmis degildir. dizide bir yandan da uyuz oluyorum cunku. artik surekli tv lerde gorecegimiz acik.

ekin koç hakkında bilgi verin