1. evet efendim izledik beğendik.maaşallah dedik. çocuğun tek oyunculuk eğitimi akademi 35buçuk'tan aldığı eğitimmiş (vahide gördüm altan gördüm'ün okulu) ne eğitimmiş.. vay arkadaş dedik.

yolu açık olsun.. umarım bir anda havaya girip ne oldum delisi olmaz. çünkü alıp yürüyecek çok belli.. sindire sindire ilerlemesi dileğiyle..
  2. bir oyuncu.

ve evet, johhny depp'e olan benzerliğini vurgulamak için gelmiştim ben de, her masum sözlük yazarı gibi...
  3. geçen televizyonda denk geldim dizisine. dizinin isminin abukluğundan dolayı hiç bakmadım konusu nedir falan bilmiyordum ama denk gelince ve bu çocuğu görüncede oyunculuğunu merak edip izledim. dizi biraz heroes biraz x-men den özenmiş gibi. hatta bildiğin öyle. yabancılar o kadar çok olağanüstü konu işledi ki film olsun dizi olsun. biz türkler bu işlere bu kadar geç girişince bize konu kalmadı. onlarda esinlenmişler herhalde zorunda kalarak. neyse böyle bir dizi yapmaları artık bazı şeylerin aşıldığının bir göstergesi. fakat yinede izleyince bir tuhaf geliyor. alışmışım yabancıların bu tür filmlerine dizilerine. türkiye'ye uyduramıyorum yakıştıramıyorum bu tarz dizileri. herkes iyi olduğu alanda yapmalı bunları. konu olarak süper güç kavramı bize göre değil bence. ama yinede takdir etmek lazım tabi onca emek vermişler. bakalım uzun vadeli mi kısa vadeli mi olacak. bu arada bende diğerlerinin söylediği gibi tilki karekterini canlandıran ekin koç u johnny depp e benzettim:))) bakınızekin
  4. olmaya yakın oyuncu yakındır alıp götürcek başrol falan yolu açık olsun sevdirdi kendini yetenek te var belli tek yakisiklilik tip işi değil bu.
  5. johnny depp'e benzemeyen oyuncu. bunu çocukluğumdan beri johhny depp hayranı olan birisi olarak söylüyorum. hadi ama yapmayın gençler johnny depp sakalı bırakan tipler bile johnny depp'e daha çok benziyor. ben bu adamı mesut özil'e benzettim böyle belertilmiş pörtlek gözler.

mesut
    ekin
  6. maşallah. kendisini görünce kanalı değiştiresim gelmedi.
  7. twitterda tt yapılınca kimmiş neymiş diye baktığım, foxun dizisinde daha önce izlediğimi farkettiği oyuncu. demek ekin buymuş dedim. e güzel çocuk, abartıldığı kadar manyak bi oyunculuk göremedim, diğer magical dizilerle kıyaslayınca baya iyi olan bir dizide, başrollerden birinde gayet iyi oynuyor. toz attırır mı attırır mı attırmaz mı bundan sonraki dizisinde görürüz. yolu açık olsun.
  8. 1992 antalya doğumlu oyuncu.
    diziyi değiştirememe sebebidir kendisi. * tilki karakteriyle fox`ta oynaması da güzel olmuş.

86lı diye mesaj atmışlar. ben bilmem burda öyle yazıyor.
    gerçi 86 iyidir tabi ama boyu 1.70se ben 1.10 um adım da cafer.
  9. bilgi üniversitesi'nde işletme okuyor link

fox tv'ye verdiği röportajda sevgilisi olduğunu söylemiş. bu yakışıklılıkla sevgilisi olması normal.

ekin koç hakkında bilgi verin