şükela:  tümü | bugün
  • evet efendim izledik beğendik.maaşallah dedik. çocuğun tek oyunculuk eğitimi akademi 35buçuk'tan aldığı eğitimmiş (vahide gördüm altan gördüm'ün okulu) ne eğitimmiş.. vay arkadaş dedik.

yolu açık olsun.. umarım bir anda havaya girip ne oldum delisi olmaz. çünkü alıp yürüyecek çok belli.. sindire sindire ilerlemesi dileğiyle..
  • bir oyuncu.

ve evet, johhny depp'e olan benzerliğini vurgulamak için gelmiştim ben de, her masum sözlük yazarı gibi...
  • johnny depp'e benzemeyen oyuncu. bunu çocukluğumdan beri johhny depp hayranı olan birisi olarak söylüyorum. hadi ama yapmayın gençler johnny depp sakalı bırakan tipler bile johnny depp'e daha çok benziyor. ben bu adamı mesut özil'e benzettim böyle belertilmiş pörtlek gözler.

mesut
    ekin
  • 1992 antalya doğumlu oyuncu.
    diziyi değiştirememe sebebidir kendisi. * tilki karakteriyle fox`ta oynaması da güzel olmuş.

86lı diye mesaj atmışlar. ben bilmem burda öyle yazıyor.
    gerçi 86 iyidir tabi ama boyu 1.70se ben 1.10 um adım da cafer.
  • bilgi üniversitesi'nde işletme okuyor link

fox tv'ye verdiği röportajda sevgilisi olduğunu söylemiş. bu yakışıklılıkla sevgilisi olması normal.
  • hayranları ekin koç'un mezun olduğu lisenin ösym sonuçları listesini internette bularak tam ismini öğrendi (bkz: ismet ekin koç)
  • çok yakışıklı eleman, bakın oyuncu demiyorum eleman. bu adam için o uyduruk diziyi izliyorum. msm bitsin hemen gidip akademi 35buçuk'a kaydımı yaptıracağım. türkiye'nin johnny depp'i maşallah.
  • şu adamı beğenen 18 yaş üstü, karı olmayan birilerinin entrisini okumak istiyorum. cidden merak ettim kimmiş diye. justin gibi yine küçük gızların yeni aşkı mı doğuyo lan. olum yine mi abartıyonuz lan. alıp yürüyecekmiş nereye yürüyo olum. burak özçivit gibi yürüyecekse hiç yürümesin mesela. yeni çet çet çet.
  • geçenlerde bi esti , "ilkokulda bi arkadaşım vardı ekin diye napıyomuş facebooktan bakayım" dedim. o da nesi... oyuncu, yönetmen çıktı. yüzü falanda aynı hiç değişmemiş hemen tanıdım. eh ne diyelim yolu açık olsun. denk gelirse bi izleriz bakalım fox tvden.