• bantin ozverili editoru; kim ki o'nun yarisi.
  • nasıl windows diyince akla bill gates, ırkçılık diyince adolf hitler, çay saati diyince ülker geliyosa, ekin sanaç diyince de akla kalenderlik, adam sendecilik, buldumcuk olmak gelmelidir. evet belki boydan handikaplıdır ama nice uzun ahmaklara taş çıkartırcasına sahip olduğu özgüven ile hem sayısız kalbe imzasını atabilmiş hem de bu kalplerden karşılık bulmuş büyük birisidir. evet cidden büyük birisidir nitelik olarak. kah orda kah burada geçirdiğimiz zamanlarda sınırsız geyik ile mahkeme duvarı altına gizli ifadesinde sakladığı geyik potansiyeline defalarca şahit olduğum birisidir. bugün şu saatte bu super-geekvari siteye onun adı altına entry yazabiliosam bu benim kazancımdır efendim, böyle birisini tanıdığım için şanslı hissediyorum kendimi. you're-da-man!
    p.s: çok da çirkin saçları var vesselam.
  • bant dergisinin editörü. 14 mayıs 2005 tarihinde locus solus'ta yapılan partide djlik performansını sergilemiş ve indiesever ankara gençliğini mutlu etmiştir. yanına sokulup "dismemberment plan var mı? peki ya wilco? o zaman magnetic fields çal!" nidalarımı şaşkınlıkla karşılayıp "ya çok güzel şeyler istiyorsun, bunları sevenler olduğunu bilsem cdlerini de yanımda getirirdim ama istanbul'da kaldı:(" demiş, samimiyeti ve tatlılığıyla bizleri berhudar etmiştir.
  • louden up now albümüne 10 üzerinde 10 puan vermişliği vardır.
    bant dergisinden gelen newsletter'larda sender olarak onun adı gözükür.
  • dünyanın en iyi insanlarından birisi.
  • şeker bişi
hesabın var mı? giriş yap