şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kayak mevsimi nasıl olur bilemem ama, kayak mevsimi dışında kalınmasını kesinlikle önermediğim kars-sarıkamış’ta bulunan otel.

  odaları vasat, oda hizmetleri berbat, odaya ütü istediğinizde 5 kere resepsiyonu aramanız gereken, 5. aramanızın sonunda da resepsiyondan temizlik birimini aramanız konusunda azar yiyebileceğiniz otel. temizlik birimi de aradığınızda sizi sürekli meşgule attıkları acayip bir dünya.

  yemekleri lezzetsiz, tatlıları şekerli şerbetten ibaret ve bir iki günlük olduğu belli olan tatlılardı.

  spor salonundaki malzemeler paslı, kirli ve en az 10 yıl önce kullanılan ilkel aletlerdi. pek çoğu kullanıma müsait değildi. spor salonundaki duşların giderleri tıkanıktı. duş alırken suyun boyu yavaş yavaş bir havuz misali yükseliyordu. spor salonunun kapıları ve sürgüleri paslıydı. duşların içinde ne bir duş jeli ne bir şampuan vardı. spor salonuna girişte kendiniz istemeseniz havlu yoktu. havluların bulunduğu yer metruk ve kirliydi. duş kısmında tek kullanımlık terlik yoktu. içmek için su yoktu. sözde 5 yıldızlı otel.

  kaldığınız odada tek bir su içimlik hakkınız var, gidecekler yanında su felan götürse iyi olur, çünkü şark kurnazı yönetimi sayesinde ek ücret ödemeden 23.00 dan sonra hiçbir şekilde su bile içemiyorsunuz. 23.00 dan önce de istediğiniz içeceklerin yarısına elimizde mevcut değil diyorlar. cola zero yok dedi bana*

  bitmedi. çıkışta sizden hiçbir gün vaktinde teslim etmedikleri ütü hizmeti için para da talep ediyorlar. çok otelde kalan biri değilim. ama babilloon, hilton ve anemon'daki deneyimlerime dayanarak ütü hizmeti adı altında haraç kesildiğini ilk kez görüyorum. ayrıca odaya ütü istettiğimizde iki gün getiricez diyip son gün ütümüz yok gibi bi şark kurnazlığı içindeler.

  velhasıl kelam, cost/effective oranı yüksek olan,bu yüzden yeterli verimi alamadığınız, benim canım yandı sizin yanmasın diyeceğim ve tavsiye etmeyeceğim otel.

  puanım 2/10