şükela:  tümü | bugün
 • sayısal lotoyu haftalarca tutturan çıkmayıp ikramiyenin rekor düzeye ulaştığı bir tarihte, şuh bir kadın resminin altına "lotoyu tuttur bana oturttur" veciz ifadesini yazarak son derece önemli bir habercilik başarısına imza atan derin gazete.
 • 1990'lı yılların ortalarına bir ışık gibi doğan gazetemiz. haberlerinin tamamına yakını gubik olayların derlenmesine ve "üretilmesi"ne dayanan bu gazetenin boyutları da diğer gazetelerden farklıydı. daha küçük boydu, dergi gibiydi hatta, ingiliz tabloid gazeteleri'nin boyutlarında çıkardı bu gazete...

  seks, şiddet ve süper-sonik bir mizah anlayışıyla hareket eden bu gazetenin sloganı sol üstte yer alırdı: "ailenizin gazetesi"...

  ekip gazetesi'ni düzenli olarak okuyan aileler var mıydı, bilmiyorum. ancak, hormonlarımızın bünyelerimizde "tey tey tey tırreeyyyy" diye halay çektiği o yıllarda bizim gibi "bıyıkları yeni terleyen" gençlerin üstünde büyük emeği vardır ekip gazetesi'nin...

  hiç unutamadığım bir ekip gazetesi haberi ile bitiriyorum: "kıskanç koca cengiz karısını delik deşik etti"... ne var bunda, değil mi? e zaten ben, bu başlığa da habere de bir şey demiyorum... unutamadığım şey şu:

  kıskanç koca cengiz'in resmi olarak kullanılan resim, robert de niro 'nundu...

  gazeteyi anımsayanların buna şaşırdığını sanmıyorum...
 • bir zamanlar hastası olduğumuz taşak bir gazetenin adı idi...gazete okunurken kimse kimseye gıdıklada güleyim demezdi bile...kasımpaşa sapığı yakalandı haberine dair prodigynin solisti liam howlettin resmini koyan da bu gazete değil miydi sanki...
 • uydurma da olsa yaraticiligina saygi duyulmasi gereken bir gazete. o ne ilham, o ne palavra yarabbim. cok cok ozluyorum vallaa
 • şahane bir eserdi. genelde ortadoğu'da çıkan bütün gazeteleri alır oradan çıkardığı resimlerin altına haber döşenirdi. kasımpaşa sapığı yakalandı haberinin üstüne prodigy solisti liam howlett resmi koymuştur. ama daha kötüsü bir suriye gazetesinden hafız esad'ın kızının resmini alıp, teyzesiyle sevişirken basıldı, kocası töreye göre ikisini de temizledi haberiyle diplomatik bir kriz yaratmasıdır. ancak gerçekten olağanüstü eğlenceli bir eserdi

  edit: mevzubahis resim liam howett'e değil keith flint'e aitmiş. ayrıca sapık kasımpaşa değil gülhane sapığı olarak lanse edilmiş. sağolsun ron jeremy balık hafızama destek oldu
 • polis beyler tarafından çıkarılan ve her sabah kapımızı şenlendiren, bu coğrafyanın en avant-garde gazetesi idi ekip..

  hele hele, söz konusu gazetenin orta sayfasında, kubik illüstrasyonlarla bezeli öyle civelek öyküler bulunurdu ki, zamanında "ekip öyküleri antolojisi" bile yaptırmıştı bizgillere, o cins..
 • 1997 yılında, bulvar gazetesi tadında gazeteler furyasına katılmış gel de gülme köşeleriyle insanı dumurdan dumura koşturan, gerçek haberlerin ise bu köşeden pek farklı olmadığı ucuz gazete.
  "yılbaşı gecesi çerezin içinden fıstıkları seçiyor diye 3 yaşındaki çocuğunu bıçakladı" şeklinde haberlere yer verilirdi.
  ayrıca "pistollu sergen" gibi oldukça yaratıcı manşetlere sahipti.
  araştırmacı gazetecilik olayını gerçekten iyi kavramışlardı. "gider hıyar gibi bi herifle yatarım" başlıklı bir haberden bir hafta sonra "dediğini yaptı" şeklinde ikinci bir haber yapıp hatunun yattığı gerçekten de hıyara benziyen manifaturacı bir adamın resmini yayınlamışlardı.
  ilkokuldan tanıdığım bi kaç arkadaşımın resimlerini o gazetede "çek yüzsüzleri" başlığı altında görene dek haberlerin yalan olduğuna inanmıştım.
 • lise yillarimin vazgecilmez eglencesiydi bu mecmua. her gun alinir arkadaslarca 1 saat haberler uzerine yorum yapilirdi. televizyon cocugu doneminde okan bayulgen haber arkasi bolumunde gel de gulme koselerini irdelerdi. keith flint kapagi halen arsivimde sakli olmakla beraber bu gazeteyi aklima getiren gazete ve site adresini de paylasmak isterim.

  www.vatanim.com.tr
 • basta polisiye gazetesi olarak cikmis olmayinca sacmasapan erotik haberler gazetesi olarak hayatina devam etmis o da tutmayinca hayati sona ermis gazete. bunun yaninda köpekle ciftlesen kadinin köpek insan karisimi oglu oldu diye haber yapan, dogan bebek yerine bi killi bi iblis fotografini, köpekle ciftlesen kadin yerine de spice girls den emma nin fotografini koymuslugu olan gazete.
 • "annesinden azar işiten kız evden kaçtı" haberinde utanmadan hanson grubunun davulcusu zac hanson'ın resmini koyan bir de utanmadan gözüne bant çeken efsane gazete.