şükela:  tümü | bugün
  • bir insanın büyük değerlerinden biri yaşadığı topraktır. özellikle bu toprakların bağımsızlığı için kan dökülmüş ise ve sen hala burayı terk edip farklı ırkların boyunduruğu altında yaşamakta ısrarcı isen hainden ne farkın kalır?
    bu demek değil ki hayatın boyunca burada yaşayacaksın..

sadece şunu söylemek istiyorum: bir köpek bile ekmek yediği kaba pislemez. aksine şükran duyar ve değerini bilir. ama ülkesine düşman olan bir insanı ise bırakın insan yerine koymayı, hayvan statüsüne bile almak benim yapabileceğim bir şey değildir.
    neyse.. sizi türkiye'den siktir olup gitmek başlığına alalım. ne de olsa 24 haziranda çokça yazacaksınız oraya.
  • ülkesinden değil ülkeyi bu hale getirenlerden nefret eden insandır.

bu ülkede bedavadan ekmek yiyen sadece içeri doldurduğunuz suriyeliler var. siktir git onlara göster bu başlığı.

edit: pluton kardeş entry’i düzeltmişsin. en tepeye "haindir" yazmıştın, niye bu geri vites?
  • (bkz: ekmeğini yediği vatandaştan nefret eden politikacı)

onlaaar, bunlaaar, şunlaaar, derken iyi düşünülmelidir.

bir de şu fetişizm iyice tavan yaptı, ülkedeki yanlış bir şeyi söyleyince herkes önüne bayrağı ve toprağı koyuyor.

toprakla kimin derdi olabilir ki aq, cennet gibi vatan.

bizim kavgamız sadece toprağı satanla..
  • sanki o ekmeği bedavaya veriyorlar!!

sen hiç "emek" ve "emeğin hakkı" diye bir şey duydun mu müslüman kardeş?
  • o ekmeği çalışarak, alnının teriyle kazanarak aldıysa istediği duyguyu besleyebilir. kimseyi ilgilendirmediği gibi eleştirene de bok yemek düşer.
    bu topraklarda yediği her lokmayı hakkıyla kazanan ve olması gerekenden daha fazla vergi verip ülkeme yardım eden bir vatandaş olarak bu tarz troll'lükleri doğru bulmuyorum. bu ülkeyi gerçekten çok seviyorum, içindekileri o kadar sevmesem de ülkemin yeri bende ayrı. türkiye'den siktir olup gidebilirim, efendi efendi'de gidebilirim, istediğim zaman geride dönebilirim yada radikal kararlar alıp bu troll ve savunduğu zihniyeti ülkeden def edip ait olduğu pis çöllere postalamayı seçebilirim.

başlığı açan troll arkadaşın amacı belli oluyor ki ak parti'ye dolaylı yoldan laf etmek. vatan severliğin siyasete alet edilmesini doğru bulmuyorum. vatan sevgisi siyasetin üstündedir.
  • bazen ülke yönetirler, halkın parasını heba ederler. ülkesinin parasını pula çevirirler.
  • vallahi ülkenin hiçbir ekmeğini yemedim henüz, yaptığım hiçbir işte yardımı olmadı hatta tam aksine ülke çok ekmeğimi bu yıl daha 5 ayda ödediğim vergi miktarı 80 bin civarı.
    bu parayı ödediğim yerden en azından benden nefret etmemesini beklerim.
  • ülkeden değil; ülkesindeki tecavüzcü pisliklerden, tecavüzcüleri 'bir kereden bir şey olmaz' diyerek savunanlardan, aktrollerden, yandaş şirketlerin milyonlarca liralık borcunu tek kalemde silip garibanın her şeyinden vergi alan sorumlulardan, ölmüş bir çocuğun annesini yuhalatanlardan, meydanlarda 'katil israil' diye oy toplayıp yahudilerden cesaret madalyası alanlardan, iktidar olamayınca ülkeyi savaş alanına çevirenlerden, şehide kelle diyenlerden, boğaz köprüsünde erlerin boğazını kesenlerden, orospunun bahşisini peşin ödeyeceksin mantığıyla ülkeyi soyan dolandırıcıyı hayırsever ilan edenlerden, beğenmediği herkesi terörist diye damgalayanlardan, tecavüzlere ses etmeyip otobüste sarılan gençlere saldıranlardan, üniversiteleri bölmeye çalışanlardan, eğitiminin anasını ağlatıp her yere imam hatip açanlardan, 'içki haramdır' deyip alkol vergisiyle imam maaşı ödeyenlerden, oruç tutmuyor diye insanları linç edenlerden nefret ediyordur.

herkesi vatan haini diye yaftalamaktan vazgeçin artık. yeter ulan.