• kanımca artık kalitesini iyicene düşürmüş mekandır. eskiden zevkle yerdim. ancak son üç gidişimde hiç tat almadım. özellikle bugünkü bana yaşattığı deneyim bir daha önünden bile geçmememe neden olacak artık.
    izmir agoradaki şubesine gittim. saat 12ye geliyordu ancak o saat olmasına rağmen sanırım ocağı yeni yakıp döneri hızlı bir şekilde pişirmeye kalkmışlar. aldığım döner menünün içindeki dönerlerin dışı kömür gibi yanmış ancak içi alabildiğine çiğdi. et de bir o kadar yağlıydı. jumbo menüde 100 gram etten bahsediyor ama 70 gram falan yağ vardı diyebilirim hemen manyak bir hesaplamayla. ısırmaya kalktığımda yağdan ve çiğlikten birbirine bağlanmış etler spagetti gibi birbiri ardına ekmeği terk-i diyar etmeye başladılar. ulan noluyoruz diyerek başımı ekmekten uzaklaştırmayı kestim ve fazla çıkan etleri ekmeğin içine yeniden koydum. neyse dedim devam edelim olur böyle şeyler...sakin sakin çenemi hareket ettirmeye başladım ancak et mi çiğniyorum pestil mi çiğniyorum belli değil. adeta bir kayış. bir iki deneme daha yaptım. yok olacak gibi değil pek. ''eeehh sikerim böyle işi!'' derdim eğer çok aç olmasaydım. gidip geri vermeyi de düşündüm ancak personel de pek sıcak değil ''bizde böyle beyefendi, işinize gelirse valla hiç!'' falan derler işte o zaman pipetle üzerlerine kola püskürtür, patatesleri ketçaplayıp fırlatır, ağzımda full döner varken yusuf yusuf diye çalışanlara bağırırdım.
    kısacası gitmeyin sevdiklerinizi de musallat etmeyin. taa ki eski kalitelerini sağlayıncaya kadar. ha siz gidiyor ve de memnunsanız o zaman kör talihime osurayım bana denk geliyor son bir kaç keredir. (diğer deneyimlerim de kokoreç ve lahmacun menülerde yaşanmıştır. kokoreçin neredeyse saf haliyle sunulduğu, lahmacunun da lavaşının hamur kıvamından hallice olduğu gözlemlenmiştir.)
  • köy gobit'ine kurban olduğumdur.
    burger king'ten alınan steakhouse sevenlere inat sürekli tükettiğim ve tüketilmesine aracı olduğum içinde patlıcan sosu bulunan nefis kere nefis olan bu ürünü yaratanlara şükranlarımı sunuyorum.
    panço burger,piliç korma,kömbe ayrıca tavsiye olunur.ha bide kokoreçi izmir usulü domatessiz ve bibersiz adam gibi yapıyolar.
    son olarak en azından nemrut,yapmacık,soanhalkasıistermisineeaaaz? demeyen,güleryüzlü bi personeli var.
  • kıbrıs şehitleri'ndeki şubesine çoook acıktım bir anda gidip kokoreç, lahmacun, döner ve lezizz görünen kömbeleri arasında kaldığım, nihayet "en iyisi burada yapılıyormuş" diyen arkadaşımın gazıyla iki adet hayvanımsı lahmacun yediğim yer. yani bildiğin koca koca açılmışlardı ve tadı damaklarımda hala.

çalışanları da süper insanlar ayrıca, en azından lahmacuncusu öyleydi. yeşillik isteyince sadece maydonoz veriyorlar ama, o kadarını da görmedim artık.
  • izmir agora'daki şubesi kokoreç adı altında çiğ bağırsak satmaktadır.

bugün binbir hevesle aldığımız kokoreçler bembeyazdı. çiğnemeye çalıştık, lastik gibi uzadı. korkunç.. hayır zaten bağırsak yiyoruz, pişmemiş olduğunu bilmek anormal bir mide bulantısı yaratıyor. şikayet etmeye gittiğimde "biz onu bi daha pişirelim, ama olur böyle bu kadar beyazlık" dedi görevli. sanki hiç hayatımızda kokoreç yemedik!! güya pişirdiler, ama aynı tas aynı hamam.. hatırladıkça hala içim bulanıyor..

diğer ürünlerini bilmem ama kokorecini yemeyiniz, yedirmeyiniz.
  • kurumsallık ile, kasiyerin verilen siparişi yanlış anlamasının ilgisini anlayamadım.
  • izmir park bornova'da bulunan şubesindeki kadın çalışan yüzünden asla gidilmesini tavsiye etmediğim yer. ismi seher mi nedir, bir oradan yemek söylüyoruz diye kızıp bağırmadığı kaldı. anlamadığım işi bütün gün oturarak fiş kesmek olan biri niye bu kadar müşterilere kötü davranıyor, hadi insandır çok yorulmuştur yorgunluktandır dicem, o da değil, tüm işi emekçi dönerci amca hallediyor zaten..
  • kaba çalışanları, sınırsız kola niyetine verdii şerbet nedeniyle uzak durulası mekanlardandır.
  • korme ve gobit menüleri şahanedir. herkese tavsiye edilir.
  • üretim ve dağıtım merkezi karabağlar'ın ara sokaklarından birisindeki 3-4 katlı bir binada bulunan işletme.
  • adana dürüme, güzelim kokoreçe, çöp şişe birer fast food öğesi olarak yaklaşılan üç katlı kıbrıs şehitleri mekanı. izmirdeki bazı alışveriş merkezlerinde de şubesi vardır.
hesabın var mı? giriş yap