şükela:  tümü | bugün
  • unutulanlar kulübünün mümtaz üyesi. tıpkı davutoğlu ve ali müfit gibi.

biz onu gaflarıyla hatırlıyoruz. gel be ekmel amca kırma bizi! geri dön mecramıza. biz seni unutmadık.

king of bread!

ekmel for bread.
  • ulkemizin basina gelen ilginc hadiselerden biri. simdi hatirladim da. garipti lan hakkaten, alakasiz ekmeleddin diye bi eleman cikti cumhurbaskani olmak icin, sonra nooldu, olmadi.
  • saat sabahın 4 buçuğu ve sen ekmeleddin'e yazdın. ctrl alt f4 yap.
  • başkanlık oylamasında kiev'in beşiktaş'a yaptığını yapacaktır.
  • şu an mhp'den milletvekili olan şahıs. başkanlığa evet mi der, hayır mı? şimdi benim anlamadığım nokta şu. bu adamın fetöyle ilişkisi varsa ve bahçeli de şu anki yalak konumuna geldiyse neden hala bu adam partiden ihraç edilmedi? hdp'den o kadar kişi sözümona terörist diye hapisteyken hala kendisi neden orada? acaba anlaştılar da bu adam da mı başkanlığa evet diyecek? ne iğrenç bir yer bu meclis..neyse..
  • baskanlik oylamasinda nasil oy verecegini merak ettigim mhp milletvekili.
  • oyumuzu verdik, seçim sürecinde arkasında durduk akpli arkadaşları ikna etmek için diller döktük ancak şu anda allahtan cumhurbaşkanı seçilmedi dediğim kişidir. hiçbir şeyi yönetebilecek, hiçbir şeye karar verebilecek bir adam değilmiş onu gördük.

hocadır, bilim adamıdır, devlet adamlığını bilir adam gibi adamdır dedik ama cumhurbaşkanlığını kaybettiği kişiyi tek adam yapabilme çalışmalarına karşın tek kelime etmemiştir. yıllarca oluşturduğu saygın kişiliği gözümde televizyonda yandaşlık yapayım derken iki kelimeyi bir araya getiremeyenler ile aynı seviyedir şu anda.

yazıklar olsun bu adamı cumhurbaşkanı adayı gösterenlere, yazıklar olsun bu adamı destekleyen benim gibilerine. pişmanım.
  • çözemediğim adam.
  • eski cumhurbaşkanı adayı. mhpli milletvekili.

başkanlık anayasasına şimdilerde tatava yapmayıp evet diyor olmalı.