şükela:  tümü | bugün
  • çözemediğim adam.
  • eski cumhurbaşkanı adayı. mhpli milletvekili.

başkanlık anayasasına şimdilerde tatava yapmayıp evet diyor olmalı.
  • bu zat, cumhurbaşkanı adayı seçilmiş bu zat, ülkenin kaderini baştan aşağı değiştirecek olan anayasa değişikliği görüşmeleri sırasında muhalefet kulisinde chp'liler ile çay içen başbakanın yanına yanaşmış ve osmanlı hanedanına maaş bağlanması ile ilgili kanun teklifinin durumunu sormuştur.

...
  • türkiye muhalefetinin bir dönem recep tayyip erdoğan karşısında umut bağladığı adam.şu sıralar rakibinin partisinin verdiği anayasa değişikliği teklifinin geçmesine yönelik çalışıyor.
    suç bu adamda mı?bence değil.asıl suç 2007'de belli olan seçimlere bir tane bile güçlü aday çıkaramayıp daha önce ismi bile duyulmamış bu adamı aha da bu bizim adayımız diye öne süren iki köklü sözde muhalefet partilerinde.bunların biri türkiye'nin ilk partisi olan chp, diğeri 50 yıllık mhp.erdoğan'ın adaylığı 2007'den beri belliyken ve çalışmalara başlamışken bu iki parti ne yapıyordu hep merak edeceğim.
  • pişmanlıktır. bahçeli bir, bu iki.
    insan bu kadar mı işlevsiz olur.
  • (bkz: piyon)
  • cumhurbaşkanlığı seçiminde desteklenip meclis başkanlığında desteklenmeyerek piyon yerine koyulmuştur.
    rte gibi bir adamın karşısına bu çıkarılmıştı, gerzeklikti...
  • kendisi derslerinde "ortadoğu politikasının yannışlığını beyfendiye annattım annattım ama dinnetemedim bakın her yerde bonbeler patlıyor, ben biliyodum ben://///" deyip deyip gidip evet oyunu basmış zat. bunlar zoraki cumhurbaşkanı adayından genel başkanına nesil herhalde.
  • bu adam da anayasa görüşmelerinde mecliste evet demişse fena göt olmuşuz arkadaş, allah bilir 2014 cumhurbaşkanlığı seçiminde kendine değil erdoğan'a oy vermiştir.
  • chp gibi partilerin kendilerini sorgulamasına, orta yol kaypaklığına girmeyip gerçek bir devrimci mücadeleden taraf olması gerekliliğine sebep olmasına vesile olmalıdır.

bu adamı seçmenin önüne hiç utanmadan getirdiniz.