• chp adına bir kez daha utanıldı.
  • kemal ne b*k yediniz siz ya
  • "monşer" dedikleri adama "muhterem hoca efendi" diyecekleri için akp'lilerin omurgasında herhangi bir değişiklik yapmayacaktır. sıkıntı yapmayın.

monşer dediğine islam alimi diyecek ve tekrar alkışnacaktır.

chp'nin düştüğü hale değil,milletin içine düştüğü duruma üzülün derim. ekmel'in omurgasına üzülün derim.
  • chp'nin şu haline çok üzülüyorum.gerçekten.türkiye'yi kurtaracak kadar güçlü bir geçmişe sahip, atatürk'ün kurduğu partinin haline bak.aday gösterdiği (nasıl bir adaysa artık) adam çıkıp en kritik seçimde erdoğan'ı destekleyeceğini açıklıyor. senelerdir aciz bir yönetim anlayışı var.bu yaşıma kadar oy kullandığım bütün seçimlerde chp'ye oy verdim fakat bu sefer tercihimi iyi partiden yana kullanacağım.
  • ne demiş büyükler 24 saat siyasette çok uzun bir süre..
  • kemal kılıçdaroğlu'nun nasıl bir proje olduğunu yüzlere vuran olaydır.
  • olsa olsa kılıçdaroğlu'na kapak olur.
  • siyasetin ne kadar rezil ve karaktersiz bir oluşum olduğunu bir kez daha ispatladılar sağolsunlar.
  • ahahahahahahahahaha bune lan saksıı bu saksı reis doğru diyormuş aslında
  • aktrollerin başka bir algı operasyonu. adam diyor ki partinin ortak kararına uyacağım. bizimkiler diyor adam akpye geçmiş. prim vermeyin engelleyin gitsin. bu adam hem kendisi engelli hem de başlıkları engelle seçiliyken ben hala bu başlığı ve entryi neden görüyorum onu da bilmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap