şükela:  tümü | bugün
 • cep telefonuna tuhaf mesajlar atan hukuk bürosudur.
  -------
  sayin .... 2016 / 206... esas sayılı turksat icra dosyanız tarafınıza yapılan yasal ihtarlara rağmen hala ödeme yapmadığınız tespit edilmiştir. mevcut ya da güncel adresinize haciz yapilacaktır ve evde olmamanız durumunda ise kapınız polis eşliğinde çilingir yardımı ile acilip, tüm masrafları sizin tarafınızdan tahsil edilecek
  -------

  kredi kartıyla 9 taksitte ödeme yapmak için bizi arayabilirsiniz*
  -------

  gibi mesajlar atarlar, olmayan borcunuz için.

  şöyle de bir dolandırıcılık linki var.
 • cehape'nin bir oyu daha azaldı tweetini atan kişinin instagram biosunda yazdığı hukuk bürosu.

  https://resmim.net/f/wmxiuo.png
 • bu sabah aldigim email sayesinde kendilerinden haberdar oldugum hukuk burosu. bahsi gecen borc hakkinda bilgi paylasmadiklari gibi, kendilerine telefonla ulasmak da mumkun degil. mail ile icra takibi yapildigini da bu sayede ogrenmis olduk.

  --- spoiler ---

  türk telekom
  av. zeki arıtürk
  yeşilköy dünya ticaret merkezi a1 blok no:61 bakırköy /
  istanbul

  türk telekom aboneliğinizin borcuna ilişkin olarak aleyhinizde icra takibine başlatılacaktır.
  bu mektup, borçlu müşterilerimizi daha fazla borçlandıracak haciz vesair icra takip işlemlerinin uygulanmasından önce
  bilgilendirmek amacıyla gönderilmiş olup, söz konusu borcun, mektubun düzenlendiği tarihten itibaren 7 gün içerisinde ödenmemesi halinde, hukuk, sürecin başlayacağını iletmek isteriz.
  aksi halde; üzülerek ifade ederiz ki, ödeme yapılmayan her geçen gün işleyen faiz nedeniyle borç miktarının artmasının yanı sıra, devam edilecek icra takip işlemlerinden kaynaklı masraflar da dosya hesabına eklenecektir.
  halihazırda yaşanan olumsuz durumu daha da ağırlaştıracak yasal işlemlere gerek kalmamasını temenni eder, yukarıda belirtilen tutarı türk telekom ofis ve bayilerine (türk telekom ofislerinde), turktelekom.com.tr adresinden anlaşmalı kredi kartlarına 6 aya varan taksit imkanı ile) ayıca anlaşmalı bankalardan ödeyebileceğinizi bildiririz.
  önemli not : belirtilen borç tutarına günlük faiz işlemekte olup, ödeme tarihinde mutlaka güncel bakiye borç miktarını öğreniniz. ödeme noktalarında telefon hizmet numarasını ve ad soyad bilgisini belirtilerek islem yapılması gerekmektedir.
  lütfen daha önce ödeme yaptıysanız bu bildirimi dikkate almayınız.
  alacaklı vekili
  av. arb. zeki arıtürk

  --- spoiler ---

  ben ulasirim onlara, cok iyi tanirim onlari diyen varsa yesillendirsin litfen.
 • türk telekom adına tahsilat yapan hukuk bürosu. türk telekom'a borcu olan birinin bütün sülalesini sms ile taciz etme hakkını kendilerinde bulabiliyorlar. arayıp durumu sorduğunuzda sizin numaranızı sistemden silelim diyorlar, ama iki gün sonra aynı sms size tekrar yollanıyor.

  türk telekom'un herhangi bir itibar, saygınlık vs. kaygısı varsa bu tacizcilere dur demelidir!
 • kısa mesaj yoluyla icra takibi başlatacaklarını söyleyebilen hukuk (!) bürosu.
 • guguk bürosu!

  korkutma ve aşırı ısrar taktiği ile "illallah" moduna geçmenize ve bir şeyler ateşleminize yönelik bir "çalışma" politikaları var!

  ciddiye almayın!
 • borcunuzu yatırmak yerine paranın üstüne konan şarlatan bürosu