şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1995 yilinda faaliyete gecen , braun, , adidas, marks&spencer, benetton ve beymen gibi markalarin lojistik islerini yuruten firma.
 • faturalarında özlü sözlere de yer vererek yeni bir ekol başlatan lojistik firması.
 • sultanbeyli'de bulunan it departmanı'nın dizayn, ofis büyüklüğü gibi özellikleri sebebiyle hayran kalınası firmadır. o departmanda çalışanlara özel havuzları bile var
 • yenilenen web sitelerini sanki?!# bir yerden aşıran nakliye firması.

  http://www.ge.com/

  http://www.ekol.com/
 • fena fiyatlar vermeyen nakliye firması. faturalarında özlü söz olayını beğendim mi karar veremedim.
  her gün malın durumu ile ilgili mail atarlar, aynı anda yolda olan 4-5 malınız varsa junk manyağı yapar.
 • x bir anadolu şehrindeki şubesi için o şehirde mülakat yaptığı adaya "tamam seni beğendik bu iş büyük ihtimal oldu aricaz seni" deyip , arayıp bir de istanbul merkezdeki bilmem ne hanım görsün diye temmuz sıcağında samandıranın varoşlarındaki tesisine çağırıp ilk görüşmedeki safsataların aynısını anlatan, önündeki cvde herşey yazdığı halde mantıksızca tek tek soran ik çalışanına sahip olmasının yanı sıra işsiz dolayısıyla parasız adamı şehir dışından ta istanbullara gereksiz yere ayağına çağırıp masraf yaptıran ve buna rağmen işe almayan bir firmadır.
  bununla da kalmayıp firma olarak adaylara tüm beklentilerini sıralarlar ama aday alacağım maaş nedir diye sorduğunda "bu konuda bilgi veremiyoruz" derler. iyi de ekol kardeşim, kimse sizin kara kaşınız kara gözünüz için gelmiyo "maaş " için geliyor. zaten emeğe karşılık verebileceğin tek şey de budur! mülakatın amacı ;her iki tarafın da karşılıklı taleplerini dile getirdiği bir görüşmedir. önce bir onu öğrenin ! ben çalışandan bunu bunu yapmasını isticem ama o bana maaş soramicak . oh ne ala memleket.
  madem işe almayacaksın neden "bu iş oldu" deyip ümit verirsin? neden istanbula ayağına çağırıp işsiz adama masraf yaptırırsın? neden anadolu şehrinde yaptığın görüşmenin birebir aynısı için 2. bir görüşme yaptırırsın (hem de şehir dışında) ? allah size akıl fikir versin.

  not: ayrıca ekole ben başvurmadım onlar beni arayıp buldu.
 • türkiye'nin gelişen sektörünün en hızlı büyüyen firmalarından ekol lojistik, her geçen gün yeni depo ve antrepolarla hizmet ağını ve çeşidini arttırmaya devam ediyor. büyüyerek kurumsallaşma adımlarını emin adımlarla atan ekol lojistik, bünyesine kattığı yepyeni sıfır km beyinleri ile pazardaki hızını kesmeden devam ettireceğinin sinyallerini veriyor. her geçen gün yeni firmalarla imzaladığı anlaşmalar ekol'ün lojistik pazarında ne kadar tercih edildiğinin bir göstergesi.

  şuan bünyesinde bulundurduğu firmaların bazıları; boyner, honda, metro, yargıcı tekstil, morhipo, adidas...
 • izmir şubesinde hep güzel güzel kızlar çalışır.
 • ro-ro'larina neden hatche, paqize ve qezban gibi isimler verdigini anlayamadigim firma. http://www.denizhaber.com/…arpasa-trieste-ekol.html

  edit: patronun teyzelerinin isimleriymis