şükela:  tümü | bugün
  • kardeşim şu dolar başlıklarında artık espri kasılmasından yok öldük bittik tarzı birkaç cümlelik boş entrylerden bıktık.ben kendi adıma sağlık sektöründe çalışan yaşı da çok ileri olmayan dolayısiyle akp hükümetinden başka bir hükümet görmemiş geçmişteki krizleri birebir yaşamamış bir adamım ve açıkçası bu işlerden aman aman anlamam.

ekonominin en önemli gündem olduğu bugünlerde -ki olması gerekiyor zaten- benim gibi adamları bilgilendirecek güzel entryler görmek istiyoruz.malumunuz ülkemiz bu şartlardan minimum 5 6 sene kurtulamayacak gibi ve belki de tamamen düzelmesi 10 15 sene sürecek. ekonomi veya iktisat okumuş veya bu konular hakkında kendini geliştirmiş yazarlar bu başlıklara herkesin anlayabileceği bir dille güzel yazılar yazarlarsa çok güzel olur ve minnettar oluruz.

diğer yazarlardan da ricam sik sok espriler yerine kaliteli bilgiler içeren entryleri oylayarak hepimizin doğru ve güzel tespitler bilgiler içeren yazılara erişimini kolaylaştırmalarıdır.hepinizi seviyorum sevgiler.