2 entry daha
  • eğer baş edemeyecekse aday olmasın zaten. böyle bir bahane hiçbir aday için kabul edilemez.
  • böyle bir kaygıyı herkes taşıyor. muharrem ince'nin kendisi de taşıyor.

esenyurt mitinginde erdoğan'ın bilinçli olarak seçimi kendisine kazandırmaya çalıştığını düşünmeye başladığını söyledi. hatta ekonominin kötü gidişatının da onun başına kalmasını düşünüyor olabileceklerini söyledi. ardından ise "merak etmeyin, çok profesyonel bir ekiple geliyorum, biz bu işin altından kalkarız. gönül rahatlığıyla oyunuzu bana verebilirsiniz" dedi.

muharrem başkan her şeyin farkında. gereken neyse onu yapacaktır diye ümit ediyorum.
  • ülkenin birilerinin elinde patlamasından iyidir.
  • satılacak özelleştirilecek bir şey kalmadı. bundan sora eğer aynı iktidar devam ederse satılacak bir tek ülke toprağı kaldı. eğer onlarda satılmaya başlarsa kitlesinin cevabı; zaten fazlaydı olacak.
    ekonomi zaten patlamış 99 a 1 fazla gelmez.
  • cumhurbaşkanı olamayacağı için gerçekleşmeyecek patlamadır.
  • bir sonraki seçimde erdoğan'ın en az %60 ile seçilmesine neden olacak ihtimaldir.
  • ekonomi patlamayacak arkadaşlar sakin olun, hep beraber kurtaracağız bu ülkeyi.
  • 'sorumlusu dış güçler' derse, akp seçmeni ne der acaba diye merak ettim.
  • en azından gezicileri, dış mihrakları, fetöyü, tuskonu, dünya bankasını, bizi kıskanan almanya'yı, hollanda'yı suçlamadan sorumluluğu kişisel olarak üstlenecektir.
  • bundan 4-5 yıl sonra şöyle sözler konuşulacak
    "bir kere daha seçilseydik 2023 hedefimizi gerçekleştirecektik,hazır lozan'da iptal oldu uçuracaktık ülkeyi gibi şeyler duyacaktık." ve akp tekrar eski gücüne eski kitlesine kavuşacaktı.
41 entry daha
hesabın var mı? giriş yap