• mastürbasyon yaparken hormonlu olmayan, organik olarak yetiştirilmiş salatalık, havuç, patlıcan kullanan insan türü.
  • ekonomik dalgalanmalara cinsel kimliğini değiştirerek ayak uydurabilen canlı.
    (bkz: daşşak pigmentleri)
  • geçen ay istiklal caddesinde yürürken gençten bir oğlan ve kameraman arkadaşı aniden yanıma gelip ağzımın içine mikrofon sokmak suretiyle bu kelimeyi sormuştu bana.

-şimdilerde ekoseksüel diye bir terim çıktı nedir anlamı biliyor musunuz?

"bilmiyorum ne ki o?" dedim, "mesela sevgilisiyle buluşmaya bisikletle gidiyolar bunun gibi" dedi kendinden emin. "iyiymiş" diyebildim sadece. benden malzeme çıkmayacağını anlayıp gittiler sonra. yeni yeni icatlar çıkarmayın bi siktirin gidin babacım ya..
  • geri dönüşümlü prezervatif kullanımı bunların eylemlerinin başında gelir.
  • sanılanın aksine doğa sevgisi falan değildir. gayet çatır çutur ağaçla, ormanla sevişebilmektir.

dahası için:

• (bkz: koala)
  • ağacı kökünden, adamı götünden s*kenlere verilen sıfat.
  • sadece ağaca hallenen falan diye sınırlı ,sığ veya karikatürize ederek degerlendiremeyecegimiz içinde cinselligide barındıran bir anlayış,mesela doğada çıplak yürüyüş yapanlar,sürdürülebilir cinsel aletler kullananlar bu harekete dahil ediliyorlar,elbette dört çarpı dört jeep kullanıp bu kişiler ile sevişmeyi hayal edemezsiniz,ekolojik bilinç, doğa sevgisi ile pekistirilmis bir cinsellik bu,doğaya aşık insanlardan bahsediyoruz,gittikçe büyüyen bir hareket,güzel sanat eserleri de üretiyorlar ama ülkemizde yeni ve yabancı olan her şey karikatürize ediliyor dolayısı ile buna da öyle yaklaşılıyor , ,felsefesi sanat anlayışı bir kenara atılarak meh meh meh amına götüne havuç soktu eki eki kiiii gibi.
  • yankılara karşı cinsel çekim hisseden kişidir.
hesabın var mı? giriş yap