şükela:  tümü | bugün
 • bir player için varlığına ve doğruluğuna inandığım önerme, evet var böyle bir şey. seks kadar heyecan verici bir şey var ise, o da ekran kartının satın alımından, bilgisayarı açana kadar geçen süre zarfında insanda yarattığı heyecandır.

  yolda kutusunu süzersiniz, okşarsınız, elinizi fan pervaneleri üstünde usulca gezdirirsiniz.

  hele o kutusundan çıkarıp elinize ilk alışınız vardır ki, off işte doruk noktası tam da bu kısımdır. düşündüğünüzden de ağırdır, kalitesi adeta avuçlarınızda zevk patlaması yaratır.

  arkasını önünü iyice süzersiniz. lehimlenmiş devreleri üzerinde elinizi gezdirir yeri gelir sürtersiniz. hissettiğiniz bu gıdıklanma ve ufak batma hissi, mazoşist duygularınızı uyandırır.

  yuvasını bulup yerine oturtmak ise tam bir finaldir. soketine oturttuğunuz o an, işte o anın tarifi mümkün değildir. sanki orada ölseniz de problem yokmuş, bu dünya'dan başka bir beklentiniz kalmamış, dolayısıyla ölmek çok da önemli değilmiş hissi sizi saniyelerce oyalar.

  sonrasında artık ona temas etmiyorsunuzdur ve ayrılık vakti çoktan gelmiştir. adeta beyninize mühürlersiniz o görüntüsünü; fanlarını, kasasının rengini, kablolarının çıktığı noktaları, üstündeki yazıları... beyninize birer birer çakarsınız her görüntüyü. kasa kapağını kapamadan önce son bir bakış atmayı da ihmal etmezsiniz, ne güzel dönüyor pervanesi, hele o sesi yok mu, sanat eseri, inanılmaz.

  1
  2
  3
  4
  5
  6