şükela:  tümü | bugün
  • müşkülpesent bir hava yaratmaya çalışaskjdnwjnkjn.
    yok lan kırılmış telefonu adamın değiştirmeye parası yok işte :(
  • muhtemel bir samsung kullanıcısı.
  • bir arkadaşımdır. ekol olarak değil gerçekten bir arkadaşımdır.
    ilk olarak 2 ay kadar önce telefonu yere düşürdü. ekranı dikey olarak düşündüğünde üst kısmın yüzde 70 kadarı çalışmıyordu alt kısımdaki yüzde 30 luk küçücük alan kalmıştı sadece. tabi arkadaşın morali baya bozuldu hemen değiştirmek istediyse de parası yetmedi .

bir ay kadar önce yine karşılaştığımızda telefonu değiştirmediği gibi uyum bile sağlamış.
    şöyle ki; arkadaşım müzik dinlemeyi çok seviyor. ekran kırılınca yotube'a istediği şarkıları yazamıyor tabi bunun yerine aşağıdaki yüzde 30 luk kısımda kendisine önerilen şarkıları dinleyerek onlarca yeni şarkı keşfetti.
    diyelim ki ayna gurubunun bir şarkısını dinleyecek. önerilenlerde ayna gurubunun herhangi bir şarkısı gösterilene kadar kapatıp yeniden giriyordu herhangi bir şarkısı çıktığında ona giriyor böylece artık önerilenler hep ayna gurubu olunca yine oradan istediği şarkıyı buluyor dinliyordu.
    az önce bir daha gördüm bunu. artık yüzde 30 luk kısımda bulunan google sesli arama sayesinde istediği şarkıyı söyleyip ona girebildiğini söyledi.

birdaha gördüğümde lucy filmindeki gibi telefonla bütünleşecek diye tırsmaya başladım sözlük.
  • (bkz: ekranı kırık telefon kullanan kız)

her ne kadar yukarıdaki bakınız'ın dolu olmasına üzülsem de benim bu.

aralık ayıydı. sağ alt köşesinden kırıldı ekran ve sol alt köşeye doğru yayılma belirtisi gösteriyor o günden beri. önceleri ufak parçalar döküldü, şimdi ise alttaki donanımı görebiliyorum. sanırım evreni yutacak kara deliğin başlangıcını buldum.