şükela:  tümü | bugün
  • insanı sinir krizlerine sokan laptoptır.ekran bir öne düşer bir arkaya.garantisi bitmişse, kaç para geçireceklerini kestiremediğinizden tamire götürmeye cesaret edemezsiniz.masada kullanırken arkasına birşeyler dayayarak ekranı sabitlenebilir ancak gerçekten dizüstü olarak kullanıyorsanız en ağırından zulümdür.
  • ekranın yakında kararması kuvvetle muhtemeldir. başıma geldi ordan biliyorum.
  • boynu büküktür.
  • ebay'de satılan ekran menteşelerinden bir çift alarak kendi kendime tamir etmiştim böyle bir laptopu. ve en fazla 20 tl filan tutmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

ek: ihtiyacınız olan şöyle bir şey sadece: http://bit.ly/fpecsm
  • sadece kablonun tuttuğu laptoplar da vardır. çok garip.
  • büyük ihtimalle asustur.
  • maalesef lenovo da olabilmektedir.
  • msidır. neden aldığınızı önce etrafınızdakiler sonra kafasını dağlara taşlara vurasıca siz sorgularsınız.
    tamir edilebilir olmalarına rağmen ilk günlerine dönmesi neredeyse mümkünsüzdür*
  • sonunda kısa devre yapıp anakartı yakacak olan laptop dur.
  • kasadan kaynaklı bir problem nedeniyle asus f serisinde çokça görülen olay. nerede bir f serisi asus görsem içim cız eder "benim yaşadığım sorunu bu kişi de yaşayacak muhtemelen" diye. aynı benimkinin kırıldığı yerden kırılan 3-4 tane bilgisayarı bizzat gördüm. internette araştırınca ne büyük bir güruh olduğumuzu anladım. fizik bölümünden bir asistan arkadaşım kasaya ekstradan delik açıp vidalarla lehimlerle tamir etmiş eskisinden daha sağlam yapmıştı sağolsun. yeni bir laptop alana kadar uzun süre götürdü o haliyle beni..