şükela:  tümü | bugün
 • berdus isimli sarkisini kral tvde ilk yayinlandigi anda izlememizle** birlikte hayatin asla eskisi gibi olmayacagini anladigimiz mukkemmel sahsiyet.
 • müzik tarzı olarak kıraç'a benzemesine rağmen onun at kişneyişi tarzından çok farklı şekilde şarkı söyleyen sanatçı. sesi çok daha hoş ve türkülere de kendi şarkılarına da çok yakışıyor. yolu açık, düşleri gerçek olsun...

  hayat hikayesi: 20.06.1980 yılında ankara'da doğdu. aslen erzincan kökenli olan sanatçı, küçük yaşta bağlamaya çalmaya başlayarak müziğe ilk adımını atar. ilkokulda katıldığı bir müzik yarışmasında birinci olarak devlet bakanlığı'ndan ödül alır.orta ve lise eğitimini ankara'da tamamladıktan sonra i.t.ü türk musikisi devlet konservatuarı thm ses eğitim bölümü'nü kazanarak profesyonel müzik eğitimine başlar.
  1999 yılında 3 arkadaşıyla birlikte "gruğ çığlık" adı altında anadolu rock tarzında albüm çıkarır. aynı yıl ekrem düzgünoğlu kendi yoluna devam ederek ulus müzik'ten çıkmış olan "destanlaşan türküler" albümü için zara'yla düet yapar. albümden "bir fırtına tuttu bizi" türküsüne çekilen klip ile geniş hayran kitlesine ulaşır.2005 yılında zara'nın "zaman geldi" albümünün yönetmenliğini zara ile paylaşan genç sanatçı, 2006 yılında gaye aksu (ilk adım) ve ibrahim erkal (yüreğinden öpüyorum / gülüm)'ın albüm yönetmenliğini de başarıyla üstlenmiştir.
  "karanlıktan güneşe" isimli albümünü ulus müzik etiketiyle müzik marketlere sunan ekrem düzgünoğlu "berduş" isimli şarkısına çektiği kliple adından sıkça sözettiriyor...
 • (bkz: yas senfonisi)
 • (bkz: #13904255)
 • itu turk muzigi devlet konservatuvari ses eğitimi bölümü mezunu.
 • çok güzel şarkıları, çok güzel söyleyebilen şarkıcı. (bkz: sultanım)
 • kahır isimli albümüyle yeniden sevenleriyle buluşan sanatçı.* 10 numara albümdür. özellikle keder ve biliyorum şarkıları şiddetle tavsiye edilmektedir. dinlenebilitesi* yüksektir. candır, canandır..

  (bkz: kız kardeşin zoruyla entry girmek)
 • tamam, iyi, ama sesinin güzelliği abartılıyor efenim. gaye aksu ile yaptığı tanrıdan diledim düetini dinledim geçenlerde, yeminle diyorum ben daha iyi söylerdim. sesim de güzel gerçi, söylemesi ayıp. neyse, konuyu dağıtmazsak, zara ile düet yapmış bulunduğu sabahın seherinde var bi de, bak o on numara olmuş. buradan çıkaracağımız sonuç, sesinin gitmediği parçaları söyleme sevgili ekrem. söylesen bile arkadaş arasında, muhabbet ortamında olsun. öyle kayıt falan yapma sakın.
 • pazar günü sendromuma katkıda bulunmuş zat-ı muhterem. içimi acıttın be ekrem abi. nebçim şarkı yazmak, nebçim şarkı okumak bu allasen!

  --- spoiler ---

  gel gidelim gönül içinde gönül bir yere biz bir yere
  acıyorsa için hadi bak aynaya, gör beni, gör beni, gör utanma.

  --- spoiler ---