şükela:  tümü | bugün
 • tekirdağ'ın merkez süleymanpaşa ilçesi chp belediye başkan adayı.* yine halktan upuuzak bir belediye başkan adayı seçen chp'yi tebrik ediyoruz. ancak yine de chp'nin trakya'daki üstünlüğünü baz alırsak yeni kurulan süleymanpaşa ilçesinin belediye başkanı olacaktır.
 • surekli ecz. kisaltmasini kullanir. sanirim eczaci kendisi.
 • 2014 yerel seçimlerinde chp'nin 12-0 yaptığı tekirdağ'ın süleymanpaşa belediye başkanı.
 • "ekrem eşkinat masondur" tarzı diyaloglarla öncelikle yerel basında daha sonrasında ise ulusal basında yıpratılmaya çalışılan adamdır. masonluğun tanımını da ekrem eşkinatın kendisini de çok iyi bilmem ancak 12'de 12'nin ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunun ve chp'nin tekirdağ'da son bir şans verdiğini unutmamasını rica ederim. uğrunda bayrakta salladık, konvoyda benzinde yaktık, müşahitlikte yaptık şimdi sıra onda.
 • tekirdağ'da değilim fakat yerel basından takip ettiğim kadarıyla bu abi 3 ayda bütün krediyi bitirmek üzere gibi bir hava var. seçim dönemini vaatleri, konuşmaları pek tutarlı değildi zaten de partisinin hatırına kazandı; biraz da rakibin ahmet aygün balonu olmasının etkisi var tabi. eğer yerel basının kendisine özel bir gıcıklığı yoksa -ki bahsettiğim yerel basına ilçeler bile dahil- bu işi kıvıramayacak gibi duruyor. daha yol uzun bakalım neler göreceğiz, neler yapacak. çok sıvamadan en azından diğer yerel seçime partiye bir şans bıraksa kafi.
 • sosyal belediyeciliği ile gözüme giren başkan. büyükşehir yasası gereği olarak 15 metre genişliğin üzerindeki caddeler büyükşehir belediyesinin yetki alanındadır. toprağın altı yani su ve kanalizasyon işleri teski'nin yetki alanındadır. bu başkana da sosyal belediyecilik ve ara sokaklar kalıyor. sosyal belediyeciliği tamam ama en kısa zamanda süleymanpaşa'nın ara sokaklarına bir çözüm bulmalı. kilit taşlar ile bezeli sokaklar gerçekten berbat durumda. zaman tükeniyor.
 • kumbağ'da halk plajı girişimi ile ayrıca bir saygımı kazanmış başkan, ayrıca sosyal medyada plajın nerede olduğunu gösteren bir tabela yok eleştirisine" haklısınız, özür dilerim" diye cevap vermesiyle gönülleri ayrı bir fethetmiştir.
 • galatasaray lisesi mezunu, donanımlı ve zeki bir insandır. bu tarz belediye başkanlarının çoğalması yerel yönetimlerin vizyonu açısından da önem arz eder günümüz türkiyesinde.
 • gayet güzel işini yapan tekirdağ, süleymanpaşa belediye başkanıdır.
  görgülü ve kültürlüdür de. galatasaray lisesi mezunudur. sanata ve kültürel etkinliklere bakışıyla süleymanpaşa için ideal belediye başkanıdır bence.
  peşinde şöfördür, korumadır dolaştığına pek şahit olmadık.
  dürüstlüğüne söz söylemek istemem zira bu siyasi ortamda her chp belediyesi gibi ince eleyip sık dokuması gerektiğinden iki kat dürüsttür diyebilirim.

  ayrıca popülist ve partizan biri gibi görünmüyor dışardan.
  not: sadece düz bir seçmenim, kendisini yakinen tanımam, seçmen ne kadar bilirse oy verdiği insanı bende o kadar bilirim.
 • şöyle bir konuşması bulunan başkan. cumhurbaşkanı ile davalık olmayı göze almış gibi görünüyor.

  --- spoiler ---

  bugün bir faşist diktatör var. altını çizerek söylüyorum.
  --- spoiler ---