şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
13376 entry daha
  • seçim gününe dair harika bir video editlemiş ekibi, bayıldım şahsen. gözlerim de bir kısımda dolmadı değil. buradan izleyebilirsiniz.

tanım: tutkusuyla, coşkusuyla, arzusuyla, söyledikleriyle ve hissettirdikleriyle tüm istanbul, hatta tüm türkiye'nin kalbini fethetmiştir; aynı zamanda yeni görevinde bolca başarılar dilediğim istanbul büyükşehir belediye başkanıdır.
  • ekrem abi ilk icraatimiz fidan dikmek olsun.

yeri belirle, duyur, buluşalım bir milyon fidan dikerek mazbatayı, sandığın gücünü, milletin iradesini kutlayalım. yıkmaya değil yapmaya geldik mesajımızı cümle aleme haykıralım.
  • bugün seçim sonrası ilk röportajını cnn international’a vermiş belediye başkanımız. yarın yayınlanacakmış.
  • belediye binası önünde bildiri okuyan ve arkasında duranları işten kovmayacağını açıklamış yeni istanbul büyükşehir belediye başkanı.

kaynak

daha önce şunu (bkz: #91629874) yazmıştım ama şuan aynı gladyatör filminde halk gibiyim. evet önce öldür öldürr öldürrr diye bağırdım ama affedince de “ekremius the merciful” diye bağırıyorum. her türlü kahraman yani adam. yapacak bişi yok
  • zaman içerisinde o haysiyetsizlerin belini kır başkan. insanlar arkanda
  • koca bir orduyu cayır cayır sıçırtmıştır. gerisi boş.
  • feyza güz denen rokfor peyniri suratlı edepsiz çalışanını istihdam etmeye devam ederse gözümden düşecektir. ve benim gözümden düşenler üç vakte kalmaz makamlarından da düşerler ekrem bey oğlum.
  • hem ibb içindeki dahili düşmanlarla, hem de harici düşmanlarla savaşırken aynı zamanda vatandaşa hizmet götürmek için and içen belediye reisi.

muhtaç olduğu kudret, damarlarındaki asil kanda mevcut.
  • ilk ciddi sınavını belediye çalışanları konusunda verecek kişi. intikam dürtüsüyle elbette hareket etmemesi lazım ancak sırf popülist olacağım diye de adaletten vaz geçmemek gerekir. bence burada yapılması gereken o insanların kaçı hak ederek, kaçı tanıdıkla o konumlara geldi ona bakmalı. özgeçmişlerine bakarak çoğunu farkedersin. hak etmeyenlerin orada bir saniye daha geçirmemesi lazım. adaletli olmak bunu gerektirir.
27 entry daha