şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
13877 entry daha
 • istanbul büyükşehir belediye başkanı olduğundan beri fatihte her gece belediye ekipleri çalışma yapıyor. an itibariyle kaldırımlar makinalar ile kırılıyor. akp'li belediyelerin nasıl canı yandıysa halktan acısını çıkartmak için, belki de ekrem başkana karşı halkı doldurmak için çaba sarf ediyorlar. 30 yıldır oturduğum fatihte ilk defa gece kaldırımların kırıldığına şahit oluyorum. ekrem başkan kazandı diye halkı cezalandırmaya çalışıyorlar.
 • danışmanı ya da danışmanlarının müthiş zeki olduğu istanbul'un çiçeği burnunda belediye başkanı.

  rte ile kavga etmeyerek, polemiğe girmeyerek en önemli silahını da bu şekilde elinden almış oldu. akp, cumhur ittifakı, pelikancılardan ziyade rte'ye karşı zafer kazanmıştır.

  rte kaos ve gerilimden beslenen bir lider ve kendi seçmenini bu minval üzerinde tutuyor. ekrem abi ise bunun aksi yönünde hareket ederek rte'nin kendi seçmeni üzerindeki etkisini de azaltıyor.

  vay ekrem abim, içerisi şampiyonlar ligi gibi. hoşgeldin abim.
 • tevfik hırbosunu sürekli ayar manyağı eden.
 • şu belediye meclisinde bütün eski fetöcülerin cemaat üyeleriyle eski fotolarını, silmeyi unuttukları twitlerini bulup, bir sonraki toplantıda goygoya başladıklarında ekrana verse çok güzel yapacak olan büyükşehir belediye başkanı.
 • an itibariyle anıtkabir ziyaretine gitmekte olan büyük başkan. seviyoruz seni başkanım.

  edit: sabah sessizliğinde kuş sesleri içerisinde anıtkabir’e gitmek... çok klas eylem başkanım.. tüylerim diken diken oldu.
 • yine istanbul dışında geziyor, adam tam bir gezenti çıktı rıza baba.
 • seçim kampanyası modundan çıkıp icraate geçse fena olmayacak sanki. zaten akp 4 ayını yedi, kendisi de falancayı ziyaret diye 4 ay yiyecek.

  valla mansur başkan çok da icraatçi çıktı
 • ikinci kez belediye başkanı seçildikten sonra anıtkabir’i ziyaret eden ekrem imamoğlu anıtkabir özel defterine şunları yazdı:

  türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu mustafa kemal atatürk, bugün manevi huzurunuzda 1919 yılında başlattığınız kuvayı milliye ruhunun 100.yılında aynı ruhla 21.yüzyılda fikri, vicdanı hür nesiller olarak akıl ve bilimle cennet vatanımızın en güzel şehri istanbul'a türk tarihi birikimi ve maneviyatını koruyarak milli unsurlarımızdan asla taviz vermeyerek hizmet edeceğime söz veriyorum. bu satırların tekrar yazılmasını sağlayan 16 milyon vatansever istanbullu ile belediye başkanlarımız, meclis üyelerimizle birlikte aziz hatıranız önünde saygıyla eğiliyorum. egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.
 • hadi bunu da yırtın da görelim!
127 entry daha