şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
14484 entry daha
 • sıra sıra dizilmiş makam araçlarının israf fotoğrafı nerede?

  liyakatli atamalar nerede ?
 • adamcagiz secileli daha 2 ay olmamis, icraat bekliyoruz diyor bazi sabirsiz dar gorusluler.

  "sabir ve zaman dut yapragini ipege donusturur."

  cin atasozu
 • bu muhalefetten de bir halt olmaz. kendi adamini aktrolun gazina gelip gomen saf mi aptal mi anlamadigim bir kesim var. aktroller adam nefes alsa basligini acarak bu noktaya getirdi kerizleri. 5 sene sonra akpli gelsin nefes aldirmasin size hak ediyorsunuz, biraz da kendinize bakin niye bu kadar loseriz, ne yaptik biz diye. ekrem baskan winner adam oldugu icin bu muhalif loserligi ile biraz catisiyor. adamlar alismis dayak yemeye neyse..
 • kendi adamı ne abi biz ak partili miyiz? oy verdiğimiz adamın sorgusuz sualsiz her icraatini onaylayacağız? ortada başlanılan bir iş yok zaman kısıtlı ülkeyi akpnin siyasi anlayışından kurtarmak için var gücümüzle çalışmalıyız. beyaz masaya belediye hizmetleriyle ilgili derdini yazan net cevap almalı ve sorunu giderilmeli. bunu istemek beklemekte en tabi vatandaşlık hakkımız olmalı.
 • belediyeye ait tüm araçları dizip tüm halka müsrifliği gösterecekti, ne oldu vaz mı geçti bilgisi olan var mı ?
 • belediyeye ait araçları yenikapı sahilinden denize atmış. dalgıçlık deneyiminiz varsa görebilirsiniz.
 • https://twitter.com/…tatus/1161576020538904576?s=20

  an itibariyle hayvan bakim merkezlerini gezen baskan.

  hayvan sevmeyen insan sevemez.
 • onu seçen seçmeni iktidar seçmeninden ayıran; sorgusuz sualsiz kabul etme, gerçeklere kör bakma ve biat kültürünün olmaması ya da kıyasla çok çok çok daha az olmasıdır. beni enine çizgili tişörtlü emmiden ayıran, babamı seçmiş olsam şahsen öz babamı yanlış yaptığında çatır çatır eleştirebilirken; onun açlıktan duvar yerken “ehonomi çoh eyi” demesidir.

  derhal silkelenmeli ve kendine gelmelidir. seküler ve diş ipi kullanan seçmeni cepte görüp karşı tarafa biraz daha oynarsa anladığım kadarıyla hayali olan cumhurbaşkanlığını rüyasında görüp yine aynı ülkenin bir tahakkümden kurtuluş umudunu elleriyle inşa ettiği gibi aynı ellerle yok edecektir.

  “tarikatlarla görüşüyoruz”muş. aynen devam gözlük. erdoğan’ın yeğeniyle “dertleş”. istersen sözlükte dertleşme veritabanı var. bi entry girerim senin için.
 • herhangi bir ideoloji gözetilmeksizin yerel seçimlerde muhalefetin desteklediği biriydi ekrem imamoğlu. oy veren kimsenin pişman olduğunu sanmıyorum. aslında ülkece o denli çaresiz bir durumdayız ki piyasaya kim çıksa hemen bir heveslenme, sahiplenme durumuna geçiyoruz. kendisinin seçim sürecinde sergilediği performans ve strateji kusursuza yakındı. muharrem ince gibi oy verenleri yüzüstü bırakan bir figürden sonra seçmenin oylarına sahip çıkan, hakkını bu denli iyi savunan biri umut olmuştu. ama (evet koca bir ama) camide yasin okuduğu andan beri ülkenin geleceğine yön verecek lider olmadığı da belliydi. yani elimizde yine koca bir sıfır var. hatta son zamanlarda yaptıklarıyla rte’nin oylarını tekrar yükseltmiş bile olabilir.
550 entry daha