13417 entry daha
  • karadenizli, müteahit ve siyasetçidir. bu üç kümenin kesişiminden herhangi bir olumluluk çıkması imkansızdır.
  • dün metro projeleri için bulunan kredilere hazinenin garanti onayı vermediğini söylemişti. konuşma arasında tam anlaşılamamıştı. bugün haber olmuş.
    abcgazetesi
  • 27 haziran 2016'da diyarbakır sulh hukuk mahkemesi'nin aldığı kararla yasaklanan, dağ faresinin kitabını 23 aralık 2019'da ibb'nin kitap satış sitesine koyulmasına müsaade etmiştir. bu kitapların yıllardır satıldığını söyleyerek de yalan söylemiştir.
  • sırf muhalif olacağız diye de yaptığı saçma sapan hareketlere de göz yumacak değiliz.

terörist sevici olma yolunda eşi ile beraber emin adımlarla ilerliyor. umarım terör ile arasına bir mesafe koyar zira bu tarz hümanist olma çabaları anlamsız. terörün hümanizmi olmaz.

kendisinin yeni bir çözüm süreci yaratma çabası mıdır nedir bilemiyorum ancak son zamanlardaki tavırları itici gelmeye başladı. umarım atatürk milliyetçiliğine bağlı kalır.
  • malum kemal hariç diger herkesten daha mitoman ve kibirli.
    allah yardımcısı olsun müritlerinin
  • projelerine odaklanmalı, projeleriyle tartışılmalıdır. imamoğlu adı akla efsane belediye başkanı olarak gelmelidir. atadığı idareciler belediyeyi anlamaya çalıştığının farkındayım ama hafiften elle tutulur bazı hizmetler yapması gerekiyor. ne işle uğraştıklarını duyurmalılar. metrolarla ilgili bir plan hala yok. meydanlarla ilgili bir taslak yok. ortaya birşeyler göstermeleri için imamoğlu idarecileri sıkıştırmalı. icraat bekliyoruz. sözde ihaleler yayınlanacaktı. hala bunu yapamadılarsa sorumluları görevden almalı. ibb nin verimliliği artırılmalı. kim ne iş yapıyor.
    daha bir ihale belgesini bile dolduramayan hukuk işlerine bakan sorumlu da kovulmalı.
  • başlığında chp li gibi davranan aktrollerin kaynadığı siyasetçi.
    yemezler kardeş yemezler ,kasmayın boşuna.
  • metronun yapılmasına engel olunduğunu daha yüksek sesle duyurmalı.
  • rüyamda gördüm.bir konuşma salonunda ''başkanım beni irlanda ya götür.almanya da olur'' diyordum.yazdı tahtaya adımı soyadımı '' ilgilenin bu arkadaşla ''dedi.dublin e gidiyordum.amerikan oyuncağımı olacaktım yada fazla mı siyaset programı izlemiştim ki.5000 $ ilk başlangıç.güzel rüya be
  • mansur yavaş yanında solda sıfır kalır ancak o iğrenç vakıflara aktarılan paraları kesmesi bile desteklenmesi için yeterli sebeptir. öte taraftan kendisine şahsi tavsiyem yıllardır milyarlarca lira soyulan belediyeye ilişkin yolsuzlukları bir bir ortaya çıkarmasıdır.
28374 entry daha
hesabın var mı? giriş yap