şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
21417 entry daha
  • (bkz: özge türkyılmaz)
    (bkz: demirtaş'ın çizgisini beğeniyorum)

sırf bu iki sebepten asla oy vermeyeceğim kendisine. şimdiden kendi çomar kitlesini yaratmayı başarması takdire şayan. suratlarına tükürse "yarabbi şükür" diyecek fanatikleri var. sırtı yere gelmez. bir 20 yıl da kendisi yönetir. bu sefer karşı tarafın yandaşları torpille bir yerlere girer. bu döngü böyle 20 yılda bir devam edip gider.

bu ülkenin insanının her kesiminin aynı olduğunu ve biatçı olduğunu kanıtladığı için kendisine teşekkür ederim. vatandaş değil reaya olmaya bayılan bir milletiz.

ek: evet biatçı mallar doluşmaya başlamış. bunu söyleyeni de akpli diye yaftalama huyları devam ediyor. iğrençsiniz ve düzeni değiştirmek yerine bu düzeni kendi adamlarınızla devam ettireceksiniz.
  • anlayacağınız dilden konuşalım;

biatsa biat...

hitler'in çizgisini de beğense oy vereceğiz. yeter ki sizin bu hırsız, köhne düzeniniz değişsin.
    akbaş sürüsü sizi...

her şey çok güzel olacak!!!

köpekler izlemesin
    yolumuz uzun...
  • mhp’ye oy verip ahlaki üstünlük iddiasında bulunanlar var. akpli denmesinden de rahatsız olmuş. senin oy verdiğin partinin genel başkanı bile akpli. sen burada bize ne anlatıyorsun?

türk milliyetçiliği iddiasında olan parti uygur türkleri ile ilgili her tasarıya red oyu veriyor. bir entryde “siyasi körlük yaşamam, doğruya doğru derim” deyip, diğer entryde “mhp’den başka oy verilecek prti yok” diyen kişi utanmadan bir de milleti biatçılıkla suçlamış. senden ala biatçı mı var ?
  • utanma arlanma duygusunu kaybetmiş tipler gelmiş önüne geleni yaftalıyor. entrylerimi okuyanlar doğruya doğru, yanlışa yanlış dediğimi bilirler.

evet mhp'ye oy veriyorum ve vereceğim. çünkü mecliste hdp ile iş tutan, "apo'nun heykelini dikeceğiz" diyenlere oy verip atatürkçü olduğunu iddia eden şeref yoksunlarından değilim çok şükür. ulusalcıları pasifize edip partisine dhkp-c ve pkk yalakalarını dolduranlara ses çıkarmayanlar, partisinin içindeki tecavüz rezaletlerine kulaklarını tıkayanlar konuşmasınlar bir zahmet.

akp zerre kadar umrumda değil. türkiye cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak için muhalif kimliğinin arkasına sığınanlar türk halkını inandıramamanın ezikliği içindeler.

ekrem imamoğlu'na isteyen oy verir, istemeyen oy vermez. oy vermek istemeyenler illa akpli demek değil bu! akp olmasa ne kılıf uyduracaktınız onu merak ediyorum. imamoğlu'ndan yeni erdoğan yaratmaya çalışan beyinsiz y-chp trolleri konuşmasınlar hiç.

cennet mekan mustafa kemal atatürk'ten daha büyük türk milliyetçisi yok bu ülkede. sen onun izinden gidebildin mi diye sorarlar adama. chp'de atatürk'ün sadece adı var.

ek: fikrini küfürsüz savunmaktan aciz olanlara acıyorum. dediklerimin doğru olduğu gerçeği değişmiyor. kimse kimseyi desteklemek ve sevmek zorunda değil. bu kadar! eleştirmek de herkesin en doğal hakkı.
  • bazılatının ağzındaki sigarayı götlerine sokmuş başkan, orospu çocuğu kudurtucu insan.

böyle devam, daha yok olmadı bu puşt anası sikikler.
  • fetö'nün siyasi ayağı yok diyen akp'ye metreslik yapan mhpliler kendisine oy vermeyecekmiş. 'biatçı mallar' oy veriyormuş imamoğlu'na.

ahahahahahahahahah
  • halk ekmek meselesinde kendisine tgrt haber'den de destek gelen istanbul büyükşehir belediyesi başkanı.

kanalı ve haberi sunan adamı tebrik ediyorum. linki aşağıya bırakacağım. halkın ekmeği ile oynamayı dahi meşru gören iktidara da allah'ından bul diyorum. belki ayrı bir başlığı hak eden bir olay ama başlık açmayı çok sevmem. bunu okuduktan sonra birileri başlık açarsa iyi olabilir. bence tartışılması ve gündemde tutulması gereken bir olay.

vide linki
  • üzücü bir durumda. elinden her şey alınıyor, erişim engeli geliyor, tevfik göksu gibi biriyle iletişim kurmak durumunda kalıyor, cami açılışına katılıyor müftüyü geri çekiyolar mümkün olan her olumsuzluğu yaşatıyorlar. umuyorum enerjisi bitmiyordur, ilerici bir düşüncede yeri katiyen var çünkü. bazen açıyorum seçim akşamını falan izliyorum, bir şeyler olması gerek. belki biraz mütevazı değil de hafiften agresifleşmesi gerekiyor. hem partinin hem de kendisinin.
  • istanbul'u 800 bin oy farkla kazanan başarılı belediye başkanı. oturduğu yerden birilerini kudurtma özelliğine de sahiptir kendileri.
  • laik, demokrat, dürüst.

tercih sizin. allah ile aldatanlar böyle değil.
39 entry daha